Склад секцій

Склад Атестаційної архітектурно-будівельної комісії

 ІСАЄНКО Дмитро Валерійович  Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голова Комісії, голова президії Комісії
 БЕРКУТА Анатолій Всеволодович   Радник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Віце-президент Конфедерації будівельників України, віце-президент Академії будівництва України, к.е.н., перший заступник голови Комісії, член президії Комісії (за згодою) 
 ДЕНИСЮК Ігор Петрович   Начальник відділу координації діяльності Держархбудінспекції та Атестаційної архітектурно-будівельної комісії Департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіону, секретар Комісії, член президії Комісії 
 ЗАЙКІНА Лариса Вікторівна   Керівник проектів та програм Підприємства об'єднання громадян «Інститут післядипломної освіти «Перспектива», член президії Комісії (за згодою) 
 ПАЛЬЧИН Андрій Андрійович   Начальник відділу державного підприємства «Екос» акціонерного товариства «Холдингова Компанія «Київміськбуд», член президії Комісії (за згодою) 
 СОКОЛОВ Ігор Анатолійович   Директор Департаменту містобудування, архітектури та планування територій Мінрегіону, член президії Комісії 
 ЯРОВИЙ Володимир Анатолійович   Головний архітектор товариства з обмеженою відповідальністю «Чорноморінвестбуд», член президії Комісії (за згодою) 

Секція з професійної атестації архітекторів

 

ЧИЖЕВСЬКИЙ Олександр Павлович   Директор державного підприємства «УкрНДІПроцивільсільбуд», к.арх., заступник голови Комісії – керівник секції, член президії Комісії (за згодою) 
 ГУСАКОВ Володимир Миколайович   Президент НСАУ, голова спостережної ради відкритого акціонерного товариства «Трест «Південзахідтрансбуд», к.т.н., заступник керівника секції (за згодою) 
 АВДЄЄНКО Олександр Петрович   Архітектор (за згодою) 
 БІЛОУС Сергій Ярославович   Заступник директора Департаменту містобудування, архітектури та планування територій Мінрегіону 
 БУРАВЧЕНКО Сергій Григорович  Заступник директора державного підприємства «УкрНДІПроцивільсільбуд», к.арх. (за згодою)
 ВАДИМОВ Вадим Митрофанович  Начальник Управління з питань містобудування та архітектури Полтавського міськвиконкому, головний архітектор м. Полтава, д.арх. (за згодою)
 ГЕРШЕНЗОН Михайло Шимонович  Директор приватного підприємства «Архітектор Гершензон» (за згодою)
 ЖЕЖЕРІН Вадим Борисович  Президент товариства з обмеженою відповідальністю «Архітектурно-будівельна компанія «Жежерін» (за згодою)
 ЖЕЛТОВСЬКИЙ Володимир Васильович  Заступник директора державного підприємства «Інститут «Київгенплан» публічного акціонерного товариства «Київпроект» (за згодою)
 ЗАЛІЩУК Олег Юрійович  Начальник управління містобудування та архітектури Тернопільської обласної державної адміністрації, головний архітектор Тернопільської області (за згодою)
 КАПАК Микола Миколайович  Начальник відділу ліцензування спеціальних видів робіт у проектуванні та будівництві Управління містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (за згодою)
 КОСТЕНКО Ірина Григорівна  Співробітник апарату Національної спілки архітекторів України (за згодою)
 ЛАПИЧАК Степан Адріанович  Заступник голови республіканського комітету Автономної Республіки Крим з будівництва та архітектури (за згодою)
 ЛЕЛЕКО Олег Дмитрович  Керівник ТОВ «Академія архітектури» (за згодою)
 МИРОНЕНКО Василь Іванович  Директор суб’єкта підприємницької діяльності «Мироненко» м. Одеса (за згодою)
 МОСКОВЧУК Олександр Петрович  Директор товариства з обмеженою відповідальністю «Творча архітектурна майстерня «О. Московчук» (за згодою)
 ОТЧЕНАШКО Віталій Федорович  Помічник генерального директора Національного заповідника «Софія Київська» (за згодою)
 ПРИЙМАК Володимир Васильович  Директор ПТАМ «Арх-Дизайн Бюро», архітектор (за згодою)
 ЦВЄТКОВ Анатолій Васильович  Головний архітектор закритого акціонерного товариства «Гіпроцивільпромбуд» (за згодою)
 ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Георгійович  Начальник Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Управління містобудування та архітектури Харківського міськвиконкому, к.арх. (за згодою)
 ШЕВЧЕНКО Володимир Георгійович  Директор приватного підприємства «ТАМ «В. Шевченко» (за згодою)
 ШИНКАРЕНКО Володимир Петрович  Головний архітектор проектів товариства з обмеженою відповідальністю «Цивільпроект» м. Одеса (за згодою)
 ШИРЯЄВ Віктор Григорович  Головний архітектор інституту «Міськцивільпроект», заслужений архітектор України (за згодою)
 ШКОВИРА Андрій Юрійович  Директор товариства з обмеженою відповідальністю «Галерея САУ» м. Дніпропетровськ (за згодою)
 ЯРЕМА Олесь Богданович  Директор комунального підприємства Львівської обласної ради «Центр просторового розвитку» (за згодою)

 

КОМЕНТАРІ