18 Міжнародна професійна будівельна виставка KyivBuild

18-а Міжнародна професійна будівельна виставка KyivBuild

4-6 березня 2014 року

Міжнародний виставковий центр, Київ, Броварський пр., 15

«Європейське місто. Сучасна урбаністика» – тема KyivBuild 2014

Європейський досвід організації публічного простору в сучасному місті стане головною темою 18-й Міжнародної професійної будівельної виставки KyivBuild 2014.

Модернізація міського ландшафту, гуманізація сучасних міст займає вкрай важливе місце в дискусіях девелоперів, архітекторів та культурних діячів всього світу. В останні кілька років тема організації громадських, або публічних, просторів набула актуальність для нашої країни. З точки зору культурної та економічної близькості з Європою Україні найбільш цікавий досвід європейських міст.

Загальноєвропейський вектор розвитку України зумовив вибір головної теми KyivBuild 2014. Аспекти організації публічних просторів будуть всебічно розкриті в експозиції та діловій програмі виставки.

Вивченню європейського досвіду розвитку міського середовища, рішенню архітектурних конфліктів в історичному центрі, регенерації міського простору присвячені розділ CityBuild 2014 та експозиція фестивалю «Архітектура і дизайн». Тематика InvestBuild 2014 включає державне регулювання інвестиційної діяльності, приклади плідного публічно-приватного партнерства в країнах Європи. Європейський досвід застосування енергоефективних та екологічно безпечних матеріалів і технологій в міському та житловому будівництві представлять учасники 5-го Міжнародного e3forum.

Як гармонійно інтегрувати в міський ландшафт ультрасучасні матеріали, новий дизайн і традиційні культурні цінності? На це питання дадуть відповідь учасники експозицій KyivInteriors, Techno + Stone, Landscape & Garden. Як застосовувати в міському середовищі важку дорожню та будівельну техніку, покаже розділ ConMac. Технології та обладнання, що покликані забезпечити комфорт і безпеку життя городян, роботу транспортної схеми, займуть ключове місце на виставці KIPS, а учасники «Транспортного форуму» обговорять готовність українських міст до переходу на європейські стандарти муніципального транспорту і нові транспортні схеми.

Центральна алея KyivBuild, що за довгі роки стала візитною карткою виставки, у березні 2014 перенесе учасників та гостей на вулицю сучасного європейського міста. Всі складові міського середовища: пішохідна зона, ергономічний дизайн та безпечні матеріали, насичений інформаційний простір, – стануть обов'язковими компонентами експозиції.

Нагадаємо, 18-а Міжнародна професійна будівельна виставка KyivBuild 2014 відбудеться з 4 по 6 березня 2014 року в Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський пр., 15, метро «Лівобережна»).

Організатори виставки – компанії ДП «Прем'єр Експо» (Україна) і ITE Group Plc (Великобританія).

Виставку традиційно підтримують Кабінет міністрів України, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Національна спілка архітекторів України, Конфедерація будівельників України, Асоціація «Союз виробників будівельних матеріалів і конструкцій», Асоціація міст України.

Після ребрендингу імідж KyivBuild зберіг традиційну мозаїку образів, проте став більш лаконічним та ємним. Головні кольори бренду, відтінки охри і смарагду, символізують цегляну кладку та енергоефективне «зелене» будівництво.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ