Першій християнський кінофестиваль «Світло»

З 26 по 28 вересня 2013 року в Будинку кіно (м. Київ) проходитиме Першій християнський кінофестиваль «Світло». Президента НСАУ та членів Спілки запрошено як почесних гостей. Кінофестиваль «Світло» має на меті пропагувати в Україні моральне кіно на противагу тому насильству і відвертій вульгарності, що демонструються сьогодні на екранах наших телевізорів та у кінотеатрах. Ініціатором Кінофестивалю виступає Спілка християнських письменників України.

Вже сьогодні учасники Фестивалю – це як приватні особи, так і студії, телеканали, громадські, освітні організації з України та закордону, серед яких: студия «Мироздание» (Москва), студия «Мастер-фильм» (Москва), Центр национального фильма (Леннаучфильм), Студія в ім'я Св. сповідника Іоанна Воїна (Мінськ), Студія «Правда Про», студія «Емануїл», Студія «Proactive», студия «Угол» (США) та багато інших.

Особливою подією буде показ фільму режисера, члена Національної спілки кінематографістів України Олеся Янчука.

На глядачів чекають незвичайні відкриття та закриття Кінофестивалю з залученням відомих українських виконавців.

Спонсорами та партнерами кінофестивалю «Світло» виступили телеканали «CNL», «Культура», «ЦК», «ТБН», «Глас», асоціація «Новомедіа».

Більш детальна інформація про Кінофестиваль, програму показу фільмів знаходиться на офіційному сайті http://kinofest-svet.com.ua

З будь-яких питань звертайтеся за телефоном 050-388-52-62.

Місце проведення: Будинок кіно, червоний зал.

Адреса: м. Київ, вул. Саксаганського, 6.

Час проведення:

26 і 27 вересня – з 17:00 до 22:00;

28 вересня – з 16:00 до 22:00.

ДОДАТКИ
Программа кинофестиваля.pdf Программа кинофестиваля.pdf


КОМЕНТАРІ