XIV Фестиваль «Архітектура і дизайн»

Кращі роботи українських та зарубіжних архітекторів будуть традиційно представлені у Києві 4–6 березня 2014 р. під час проведення XIV Фестивалю «Архітектура та дизайн»

Головною темою Фестивалю стане «Світовий  досвід. Нові стандарти для України». Під цією ж назвою в рамках Фестивалю пройде конференція. На ній будуть розглянуті можливості вдосконалення законодавчої бази України в містобудуванні і архітектурному проектуванні, питання стандартів професійної архітектурної діяльності та самоврядування в будівельній галузі, введення єврокодів, а також питання законодавства з експлуатації будівель і споруд. Спікерами конференції стануть представники Міністерства регіональної політики, будівництва та ЖКГ України, Національної спілки архітекторів та Конфедерації будівельників України.

Організатори Фестивалю: Національна спілка архітекторів України, компанії «ITE Group Plc» (Великобританія) та «Прем'єр Експо» (Україна).

Фестиваль буде проходити спільно із головною професійною будівельною виставкою України KyivBuild 2014. На стендах Фестивалю будуть представлені роботи номінантів «Премії Національної спілки архітекторів України 2014», роботи українських архітекторів і дизайнерів інтер'єру, стенди проектних організацій та багато іншого. Наприкінці Фестивалю відбудеться церемонія нагородження переможців оглядів-конкурсів «Премія Національної спілки архітекторів України» та «ІНТЕР’YEAR».

Організатори виставки KyivBuild – компанії «Прем'єр Експо» (Україна) і «ITE Group Plc» (Великобританія). Офіційну підтримку виставці надають Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Конфедерація будівельників України, Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів, Національна спілка архітекторів України, Будівельна палата України.

Виставка KyivBuild проводиться з 1997 року. У 2013 році у ній взяла участь 351 компанія з 21 країни світу. Експозицію на площі 11356 кв. м відвідали 16,9 тис. фахівців будівельної та суміжних галузей. Кожен четвертий відвідувач – архітектор або дизайнер.

Огляди-конкурси «Премія Національної спілки архітекторів України» та «ІНТЕР’YEAR»

Запрошуємо до участі всіх архітекторів, незалежно від місця їх роботи і спеціалізації.

Номінації оглядів-конкурсів: містобудування; будівлі, комплекси та споруди (проекти і реалізація); багатоповерхові житлові будівлі (проекти і реалізація); малоповерхові житлові будівлі (реалізація); інтер'єри (конкурс «ІНТЕР’YEAR»); за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної архітектури. На огляд-конкурс приймаються проекти та побудовані об’єкти 2009-2014 рр.

За рішенням журі можуть бути присуджені нагороди – Гран-прі – «Велика волюта» – тільки за реалізований об'єкт і «Волюти» в усіх номінаціях. У разі присудження Гран-прі «Волюта» у даній номінації не присуджується.

Щоб взяти участь в огляді-конкурсі «Премія Національної спілки архітекторів України», необхідно зареєструватися на офіційному сайті НСАУ www.nsau.org, в конкурсі «ІНТЕ”YEAR» – на сайті  www.interyear.com.ua

Останній термін реєстрації та прийому робіт: 20 лютого.

За довідками звертатися:

по конкурсу «Премія Національної спілки архітекторів України» www.nsau.org :

тел.: +380 (44) 279 9804, факс: 279 87 96; spilarch@nsau.org, Віра Миколаївна Єніна

по конкурсу «ІНТЕР’YEAR» www.interyear.com.ua :

тел.: +380 (63) 268 4630; archiprestig@gmail.com, Олена Павлівна Олійник

 

Участь у Фестивалі «Архітектура та дизайн»

Фестиваль – оптимальна можливість для архітекторів та архітектурних майстерень взяти участь в архітектурній виставці, експонуючи свої роботи на окремій площі, виставковому стенді.

Участь у Фестивалі «Архітектура і дизайн» платна. Для архітекторів і дизайнерів діють спеціальні ціни.

Заявки на участь у Фестивалі «Архітектура і дизайн» надсилайте за адресою:

ДП «Прем'єр Експо», 04050, Київ, вул. Пимоненка, 13, бізнес- центр «Форум», корпус 4А, офіс 21

тел.: +380 (44) 496 8645, факс: 496 8646, o.morozyuk@pe.com.ua, Оксана Морозюк

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ