XII Фестиваль «Архітектура та дизайн 2012»

НСАУ разом з компаніями ITE Group Plc (Великобританія) та «Прем'єр Експо» (Україна), в межах XVI Міжнародної будівельно-архітектурної виставки KyivBuild 2012, проведено ХІІ Фестиваль «Архітектура та дизайн». 

Фестиваль відбувся в Міжнародному виставковому центрі (Броварський пр., 15) та в Будинку архітектора (вул. Бориса Гринченка, 7) в період з 29 лютого по 3 березня 2012 року.

Всі зацікавлені особи мали можливість ознайомитися з кращими роботами українських та зарубіжних архітекторів, взяти участь у конференціях, майстер-класах та круглих столах. 

В межах Фестивалю були представлені, зокрема, експозиції Генплану Києва, огляду-конкурсу «Премія Національної спілки архітекторів України», російських архітектурних фестивалів «Зодчество 2011» і «Зелений проект», а також ретроспективні виставки: «Архітектурні проекти України 1930-х років ХХ століття» Національного заповідника «Софія Київська», «30 років Спілці архітекторів Росії», кращі інтер'єри Україні 2000–2011 рр.

Цього року змінилися умови конкурсу «Премія НСАУ». До його складу увійшов і отримав статус національної премії Х Міжнародний конкурс на кращий реалізований інтер'єр року «ІНТЕР'YEAR 2012».

Головна тема Фестивалю «Архітектура та дизайн 2012» – Cталий розвиток міст України та світу. Майбутнє сучасного міста обговорювалось на конференції ІІІ Міжнародного науково-практичного Форуму екології та енергоефективності в будівництві e3forum – CityBuild та на інших заходах Фестивалю. Учасники розглянули актуальні аспекти управління міськими територіями, в т. ч. безпечний та інноваційний, екологічний та енергоефективний розвиток населених пунктів. Доповіді були присвячені генеральному плануванню і зонінгу, новій «Стратегії розвитку Києва до 2025 року», сучасному баченню міського публічного простору, містобудівному досвіду Росії, впливу об'єктів «зеленої» архітектури на місто тощо. Модератори конференції – президент НСАУ Володимир Гусаков і головний архітектор Києва Сергій Целовальник.

Фестиваль отримав підтримку Міжнародної Спілки архітекторів (UIA). Про статус його проведення говорить присутність серед почесних гостей представницької делегації Спілки архітекторів Росії на чолі з президентом САР Андрієм Боковим, а також участь у Фестивалі президента Спілки московських архітекторів Віктора Логвінова.

Учасники Фестивалю – мери міст України та зарубіжжя, головні архітектори і компетентні працівники муніципалітетів, інвестори, девелопери, представники профільних міністерств та інших державних органів, проектних організацій та інших інституцій, а також всі зацікавлені у створенні міста майбутнього.

ДОДАТКИ
Програма.pdf Програма.pdf


ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ