Огляд-конкурс «ПРЕМІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ» та «ІНТЕР’YEAR»

Шановні друзі! Запрошуємо вас взяти участь в оглядах-конкурсах «ПРЕМІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ» та «ІНТЕР’YEAR», що відбудуться 4-6 березня 2014 року в рамках 14-го Всеукраїнського фестивалю «Архітектура та дизайн», який традиційно проходитиме спільно з головною професійною будівельною виставкою України «KyivBuild 2014».

На стендах огляду-конкурсу будуть представлені роботи українських архітекторів і дизайнерів з усіх регіонів України.

Огляди-конкурси опікують компанії ITE Group Plc (Великобританія) та «Прем'єр Експо» (Україна).

До участі в оглядах-конкурсах запрошуємо всіх архітекторів України, незалежно від місця роботи, спеціалізації і напрямків діяльності.

Номінації огляду-конкурсу:

  • містобудування;
  • будівлі, комплекси та споруди (проекти і реалізація);
  • багатоповерхові житлові будівлі (проекти і реалізація);
  • малоповерхові житлові будівлі (реалізація);
  • інтер'єри (за окремим «Положенням» конкурсу “ІНТЕР’YEAR“);
  • за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної архітектури.

На огляд-конкурс приймаються роботи – проекти або побудовані об’єкти у 2009-2014 роках.

За рішенням журі присуджуються нагороди – «Волюти» – в усіх номінаціях. Гран-прі – «Велика волюта» – присуджується тільки за реалізований об'єкт в будь-якій з 5-ти перших номінацій. У разі присудження Гран-прі «Волюта» у даній номінації не присуджується. Журі має право не присуджувати нагороди, в тому числі і Гран-прі, в будь-якій номінації, якщо представлені роботи не відповідають вимогам конкурсу.

Щоб взяти участь в огляді-конкурсі, необхідно надіслати роботу разом із електронною заявкою (реєстрацією) шляхом її розміщення на інтернет-ресурсі НСАУ  www.nsau.org. Формат подачі – файли pdf (із роздільною здатністю 300 dpi) ідентичні планшетам формату А (80 х 120 см), вертикальна композиція .Роботи подаються в копіях проектних матеріалів, в кольорових фотографіях з натури та проектних матеріалів в усіх номінаціях не менше одного і не більше 2-х умовних планшетів по кожному об’єкту (по номінації «Містобудування» – не більше 4-х пронумерованих планшетів). На кожному першому планшеті угорі відводиться смуга завширшки 70 мм для загальної інформації (літерами в 10 мм заввишки), на якій має бути написана назва та місце знаходження об’єкту; внизу, на смузі завширшки 70 мм (літерами в 6-8 мм) – прізвище та фото автора (авторів), назва проектної організації, в якій виконувалась робота, роки проектування та завершення будівництва,  коротка анотація. За бажанням автора (авторів) анотація до твору може бути розміщена в основному полі планшету і має надавати максимально повне уявлення про об’єкт. Мова підписів – українська. В архітектурних номінаціях по кожній споруді бажано подати генеральні плани, плани основних поверхів, фасади (зразок оформлення планшету  див. на сайті НСАУ).

Останній термін реєстрації та прийому робіт: 26 лютого 2014 року.

За довідками звертатись:

По конкурсу «Премія Національної спілки архітекторів України»:

Тел.: 044 279 9804, факс: 044 279 8796,

spilarch@nsau.org  Віра Миколаївна Єніна

По конкурсу «ІНТЕР’YEAR»:

Тел.: 063-268-46-30;

archiprestig@gmail.com

www.interyear.com.ua Олена Павлівна Олійник

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ