Місто Ковель Волинської області: Оголошено відкритий конкурс на кращу ідею спорудження пам’ятника «Борцям за волю України»

Рішенням Ковельської міської ради від 24.04.2014 № 54/54 оголошено відкритий конкурс на кращу ідею спорудження пам’ятника «Борцям за волю України» у місті Ковелі Волинської області а також затверджено Положення про конкурс. Пам’ятник буде встановлено на бульварі Лесі Українки, біля кафе «Казка».

Мета конкурсу – визначення кращої ідеї спорудження пам’ятника та кращого виконавця, для подальшої розробки та реалізації проекту.

Завдання конкурсу - вiдображення вiдповiдними художньо-пластичними засобами подій минулих століть і сьогодення у скульптурі, для увіковічнення героїчного минулого українського народу.

З питань проведення конкурсу, отримання Положення про конкурс і вихідних даних для проектування звертатись у відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради за адресою:  м. Ковель, вул. Незалежності, 73,  каб. 105, тел.(03352) 61739, начальник відділу – Мурай Людмила Любомирівна. Також всі матеріали конкурсу розміщені на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація». Пропозиції приймаються до 29 серпня 2014 року.

Попередня реєстрація бажаючих взяти участь у конкурсі не проводиться. За отримання конкурсної документації реєстраційний внесок учасниками конкурсу не сплачується.

Для виплати грошової винагороди переможцям конкурсу встановлено преміальний фонд 5000 (п'ять тисяч) гривень:

            - перша премія 3000 (три тисячі) гривень;

            - друга премія 2000 (дві тисячі) гривень.

Запрошуємо фахівців – дипломованих професiйних архiтекторiв та скульпторів, студентів архітектурних та художніх навчальних закладів, а також творчих людей  без відповідної архітектурно – художньої освіти взяти участь у конкурсі.

Відділ містобудування та архітектури

виконавчого комітету Ковельської

міської ради Волинської області

Заступник міського голови                                                  П.П.Юрчук

 

Мурай 61739

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ