Івано-Франківськ: Місто дружнє до дітей / архітектурний конкурс

Івано-Франківськ — класичне європейське моноцентричне місто, яке розвинулося з міста-фортеці. Центральна частина міста є багатофункційною територією з укрупненим зонуванням. Тут розташовані історично сформовані житлові квартали, об’єкти обслуговування, адміністративно-управлінські установи, культурно-видовищні споруди та інші об’єкти. Вони поєднані між собою громадськими просторами, що сформовані існуючим озелененням, пішохідними зонами, площами та майданами.

Громадські простори центральної частини мають різний ступінь завантаженості: одні постійно використовуються для влаштування святкових дійств, сезонної та святкової торгівлі; інші ж, маючи абсолютно придатні геометричні параметри і локацію, залишаються суто транзитними територіями. Часто ці території стають місцями скупчення самовільної виносної торгівлі з відповідним нагромадженням дисгармонуючих об’єктів, елементів реклами, сміття тощо. Особливо відчутнім є відсутність на вказаній території місць для тимчасового перебування дітей та сімей з дітьми. У зв’язку з цим, поряд з іншими об’єктами громадського обслуговування, виникають самовільно встановлені дитячі розважальні об’єкти різного роду: батути, веломобілі, електромобілі, які в свою чергу часто використовуються з нехтуванням елементарних правил безпеки як для дітей, так і для випадкових пішоходів. Дані території потребують впорядкування, деталізації, наповнення додатковим змістом та якісними елементами ландшафтного, міського дизайну як стаціонарного, так і мобільного типу, з можливістю швидкої трансформації.

Участь: До участі допускаються дипломовані фахівці та студенти спеціальностей архітектура, ландшафтний дизайн, дизайн архітектурного середовища та містобудування з усього світу.

Нагороди:

перша премія: 1800 €

друга премія: 1200 €

третя премія: 600 €

Розклад:

старт реєстрації: 20.11.2014

екскурсія: 15.04.2015

дедлайн: 15.05.2015

засідання журі: 25­-29.05.2015

нагородження та виставка: 01.06.2015

Умови конкурсу див.: http://www.child-friendly.org/#!ukr/mainPage

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ