ПРИЗЕРИ І ЛАУРЕАТИ XV ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ «АРХІТЕКТУРА ТА ДИЗАЙН»

В результаті розгляду, обговорення і аналізу представлених на огляд-конкурс НСАУ робіт журі XV  Всеукраїнського фестивалю «Архітектура та дизайн 2015» вирішило:

І. Приз Гран-прі «ВЕЛИКУ ВОЛЮТУ» , золоті значки і дипломи лауреатів огляду-конкурсу «Премія Національної спілки архітекторів України» присудити:

по номінації «Багатоповерхові житлові будинки» (реалізація)

  • ДОЛЬНІКУ Олександру Теодоровичу
  • СВИРЕЖЕВІЙ Тетяні Олександрівні
  • ПОДУШКІНІЙ ОльзіОлексіївні

за  багатоповерхову житлову будівлю «КАСКАД-ПЛАЗА» в м. Дніпропетровськ.

ІІ. Призами «ВОЛЮТА» і дипломами лауреатів XV Всеукраїнського фестивалю «Архітектура та дизайн 2015» нагородити:

по номінації «Містобудування

  • БУЛКІНА Михайла Георгійовича
  • БУЛКІНА Максима Михайловича

за реконструкцію парку  культури і відпочинку «Дружба» в Луганську;

по номінації «Будівлі, комплекси і споруди» (проект)

  • ІВАНОВА-КОСТЕЦЬКОГО Сергія Олексійовича
  • ІВАНОВУ-КОСТЕЦЬКУ Галину Степанівну

за римо-католицький костел Св.Родини по вул.Старознесінській у Львові;

по номінації «Будівлі, комплекси і споруди» (реалізація)

  • БОГДАНОВА Андрія Ігоревича
  • ДОБРОВОЛЬСЬКУ Олену Олександрівну
  • КИРИЛЕНКО Валентину Василівну

за школу на 24 класи і 480 учнів  по вул. Драгомирова у Києві;

по номінації «Багатоповерхові житлові будинки» (проект)

  • ФИЛИМОНОВА  Сергія Леонідовича
  • КІРІЛОВУ Наталію
  • БАСАНСЬКУ Ірину Іванівну

за  житловий комплекс по пр. Гагаріна, 103 у  м. Дніпропетровськ;

по номінації «Малоповерхові житлові будинки» (реалізація)

  • ЧАПЛІНСЬКОГО Юліана
  • СОРОКЕВИЧА Дмитра
  • ЛОЗЮК Мирославу

за реконструкцію індивідуального житлового будинку  по вул. Драгоманова у Львові;

по номінації «Інтерєри та дизайн»

  • ДОБРОВОЛЬСЬКУ Олену
  • БАХАРЄВА Олексія
  • МЕНДЕЛЯ Сергія
  • МАРТИНОВУ Ірину
  • ЧУЄНКО Софію

за інтер’єри «Нової школи».           

III. Нагородити дипломами «Лауреата XY Всеукраїнського фестивалю «Архітектура та дизайн 2015»:

по номінації «Містобудування»:

  • ФИЛИМОНОВА Сергія Леонідовича
  • КАШИРІНУ Наталію

за концепцію забудови фрагменту пр. Правди у Дніпропетровську;

  • АНТОНЮКА Дмитра Івановича
  • АНТОНЮКА Івана Дмитровича
  • САНДУЛУ Євгена

за курортно-рекреаційний комплекс в Сімеїзі, Крим;

  • АНТОНЮКА Дмитра Івановича
  • АНТОНЮКА Івана Дмитровича
  • САНДУЛУ Євгена

за архітектурно-планувальні рішення по комплексній реконструкції м. Брест;

по номінації «Будівлі, комплекси і споруди» (проект):

  • ГОЯ Богдана Володимировича
  • ІВАНОВА-КОСТЕЦЬКОГО Сергія Олексійовича
  • ІВАНОВУ-КОСТЕЦЬКУ Галину Степанівну

за митрополичий собор Української православної церкви Київського патріархату по пр. Червоної калини у Львові;

  • ФИЛИМОНОВА Сергія Леонідовича
  • КАШИРІНУ Наталію
  • БАСАНСЬКУ Ірину Іванівну

за IT CENTER по вул. Шевченка, 51 у Дніпропетровську;

  • БОРИСЕНКА Сергія Євгеновича
  • ШЕСТАКОВУ Юлію Сергіївну

за апартель на 16 номерів у Пржно, Чорногорія;

по номінації «Будівлі, комплекси і споруди» (реалізація):

  • ЛОСИЦЬКОГО Юрія Горгійовича
  • МАКАРЕНКА Олексія Андрійовича

за сходи пам’ятника Магдебурзькому праву в Подільському районі Києва;

  • БУЛАХ Ірині Валеріївні
  • БУЛАХУ Олегу Васильовичу

за реновацію промислової будівлі Київського винзаводу під мультіфункціональний комплекс по вул. Костянтинівська у Києві;

  • КОЗАЧУКА Віктора Маратовича
  • КОРОЛИШИНА Любомира Івановича
  • КУКА Івана Семеновича

за спальний корпус курортного комплексу «MIROTEL RESORT» & SPA у Трускавці;

по номінації «Багатоповерхові житлові будинки» (проект):

  • ГУСЄВА Олександра Володимировича

за  багатоквартирни житловий комплекс «PRAHA» з підземним паркінгом в м. Фастів Київської області;

  • НЕТРИБ’ЮКА Василя Михайловича
  • СТАСЮКА Мар’яна Васильовича

за багатоквартирні житлові будинки з вбудованими приміщеннями по пр. Незалежності в Чернівцях;

  • СЕРЬОГІНА Юрія Івановича
  • МАСЛЕННІКОВУ Ніну Валентинівну

за житло троглодитів (райони Аляски, Канади та РФ, пустелі Північної Африки, Середньої Азії та Ближнього Сходу;

по номінації «Багатоповерхові житлові будинки» (реалізація):

  • ПАЛАМАРЧУКА Ігоря Віталійовича
  • МОКШАНСЬКОГО Павла Олександровича
  • ЯРТИСЯ Володимира Вікторовича

за «PECHERSK HILLS RESIDENCE» по пр. Мічуріна, 28, 30, 32 у Києві;

по номінації «Малоповерхові житлові будинки» (реалізація)

  • ХОХЛОВА Михайла Михайловича

за віллу «Ольга» в сосному лісі селища Кіровське Дніпропетровької області;

  • ОБРАЗЦОВА Олексія Володимировича
  • КОНОВАЛОВУ Антоніну Ігорівну

за «Дніпровську оптику»,  Дніпрове  Дніпропетровської області;

  • ОЛЕКСІЄНКО Наталію Георгіївну

за житловий будинок «Villa Swift», Київська область;

  • КУДІНА Віктора Петровича
  • РЯБОВУ Ольгу Євгенівну
  • КАРНАУХОВА Михайла

за садибу в Київській області.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ