ВІДКРИТИЙ АРХІТЕКТУРНИЙ КОНКУРС "ПРОСТІР ІННОВАЦІЙ В МІСТІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ"

Метою конкурсу є втілення кращого проекту об’ємно-просторового вирішення інноваційного центру з обов’язковим інтегруванням в громадський простір (багатофункціональний парк) в контексті майбутньої житлової забудови.

Реалізація Конкурсного проекту дозволить вирішити важливі проблеми функціонування проектованого житлового кварталу, надання йому додаткового полюсу притягання, інтегрування громадського простору в комерційну складову з використанням інформаційних технологій та системного підходу щодо виявлення дефіцитних функцій, генерація варіантів можливих рішень; зонування території за її функціональним призначенням (праця, навчання, розваги, тихий відпочинок, прогулянки, спорт); розробки єдиного стандарту навігації, елементів міського дизайну, малих архітектурних форм.

Проект надасть змогу застосувати сучасні методи та технології формування ландшафту житлового кварталу та визначить стратегічні напрямки сталого розвитку Простору Інновацій на середньо- та довгострокову перспективу.

Участь: До участі у Конкурсі запрошуються дипломовані фахівці та авторські колективи фахівців в галузі архітектури, студенти, що мають відповідний професійний рівень. Один учасник або спеціалізована компанія може подати на конкурс необмежену кількість робіт.

Нагороди: перша премія: проект-переможець береться у реалізацію командою архітекторів та будівельників з подальшою співпрацею із замовником друга премія: 700 € третя премія: 300 €

Розклад:

старт реєстрації: 11.03.2015

кінцевий термін реєстрації учасників: 11.05.2015

кінцевий термін подання проектних робіт: 26.05.2015

оголошення результатів: 01.06.2015

представлення робіт, призерів та переможця: 04.06.2015

Умови конкурсу див.: http://innospace.com.ua

ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ