Стартував Відкритий міжнародний архітектурний конкурс OKNA.ua

Інтернет-видання OKNA.ua оголошує про початок Відкритого міжнародного архітектурного конкурсу на кращі проекти з оздоблення фасадів при утепленні багатоквартирних будинків.

Головне завдання конкурсу — показати, які сміливі ідеї можна втілити на сірих фасадах міських будинків. Три найкращі проекти отримають премії.

До складу міжнародного журі входять українські та німецькі архітектори.

До участі у конкурсі запрошуються архітектори, студенти архітектурних факультетів, дизайнери, художники та просто творчі люди. Конкурс є відкритим, участь у ньому безкоштовна.

 

Офіційні спонсори — REHAU, CERESIT WHITETEQ. Архітектурний конкурс пройде за підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА), Національної спілки архітекторів України (НСАУ) та журналу А+С.

Організатор конкурсу — Інтернет-видання OKNA.ua.

 

Призовий фонд становить 30 000 грн: перше місце — 15 000 грн, друге місце — 10 000 грн та третє місце — 5 000 грн.

 

Переможці визначатимуться шляхом голосування експертного журі протягом 7 днів після завершення прийому конкурсних робіт. Конкурсні роботи приймаються до 18:00 15.06.2015 року. Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету (https://okna.ua/oac) на сайті OKNA.ua.

Результати конкурсу, роботи переможців, а також кращі роботи (за оцінками журі) будуть опубліковані на сайті OKNA.ua.

З технічними умовами, форматом подання робіт та контактами організаторів можна ознайомитись за посиланням: https://okna.ua/library/art-vidkritij_arhitekturnij_konkurs_oknaua

 

Контактна особа:

Галина Коноваленко

097 5209480

galina@okna.ua

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ