Х Аукціон надій «Працюй, зберігай, примножуй!»

30 жовтня 2015 року о 17.00 у Музеї етнографії та художнього промислу (просп. Свободи, 20, м. Львів) відбудеться ювілейний Х Аукціон надій, гасло якого «Працюй, зберігай, примножуй!».

Мета цьогорічного - збір коштів для відновлення скульптурної композиції «Рільництво. Ощадність. Промисловість», що з 1891 року прикрашає Львівський музей етнографії та художнього промислу. Скульптуру, створену Леонідом Марконі, називають ще «львівською статуєю Свободи» через схожість зі знаменитою Статуєю Свободи у Нью-Йорку.

Цінна пам'ятка архітектури вже понад сто років не реставрувалася. За попередніми обрахунками вартість проекту становитиме близько 1000000 грн.

Скульптура Ощадності - символ мудрості та розважливості народу, його уміння власною працею не тільки домогтися добробуту й поступу в рідній країні, помагати нужденним.

Студенти прагнуть не лише відновити історичну перлину Львова, а об’єднати зусилля усіх небайдужих задля збереження історії, відродити та популяризувати ідею ощадності, єдності та взаємодопомоги в Україні, започатковану митрополитом Андреєм Шептицьким, 150-річчя з дня народження якого ми вшановуємо у цьому році.

ДОДАТКИ
Aukcion_nadii_2015_history.pdf Aukcion_nadii_2015_history.pdf


ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ