Виставка архітектора Юрія Пісковського «Архітектура і квіти»

9 жовтня цього року в Центральному будинку архітектора відбулось відкриття виставки архітектора Пісковського Юрія Івановича «Архітектура і квіти». В цей день Юрію Івановичу виконалось 80 років. Практично все життя ця надзвичайно творча людина присвятила улюбленій професії – архітектурі.  Після закінчення в 1963 р. архітектурного факультету Київського інженерно-будівельного інституту 13 років працював в одній з провідних проектних і науково-дослідних організацій України – інституті Київ НДПІ містобудування, де набув великий досвід розробки значних містобудівних проектів і пройшов шлях від архітектора до керівника архітектурно-планувальної майстерні.

Юрій Іванович автор більш ніж 50 проектів генпланів, проектів детального планування, проектів забудови і конкурсних проектів центральних районів міст України, Росії, Молдавії.

З 1975 р. він керівник Управління містобудування і архітектури, а згодом – заступник Голови Державного комітету будівництва і архітектури України. Це був період формування містобудівної політики незалежної Держави, розробки нової правової і нормативної бази професійної діяльності в Україні. Внесок Юрія Івановича в цю справу неможливо переоцінити.

Протягом 12 років він приймав участь в діяльності Європейської економічної комісії ООН, обирався в її керівні органи. Цю діяльність Юрія Івановича відмічено престижною міжнародною нагородою – срібною медаллю ООН «За внесок в розвиток людства».

За його ініціативою в Україні ще на початку 90-х років було проведено такі значні професійні акції як Архітектурний тур по Дніпру і міжнародний конкурс Екополіс «Античернобиль».

В 1993-1996 роках Юрій Іванович працював Головним архітектором       м. Києва. Ми з вдячністю згадуємо його великий внесок в розвиток столиці на цій посаді.

Талановита людина талановита у всьому.

Прекрасний фотохудожник, автор чудового видання «Портал», шеф-редактор часопису «Епоха». Це все про нього. Його виставки фотографій архітектурних об’єктів, квітів пам’ятають в 15 областях України, Вищих учбових закладах, Національній спілці архітекторів України, в Національній спілці журналістів України, членом якої Юрій Іванович також є.

Поздоровляємо Юрія Івановича з ювілеєм і бажаємо ще багато років наповненого творчістю життям.

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ