Про Всеукраїнський відкритий конкурс «Територія Майдану» у м. Полтава

За ініціативи громадськості 03.05.2016 Полтавська обласна державна адміністрація оголосила Всеукраїнський відкритий архітектурно-художньій конкурс на визначення кращого „Концептуального проекту відкритого громадського простору „Територія Майдану” у м. Полтава” (далі – Конкурс).

За Умовами Конкурсу станом на 14.09.2016 конкурсне проектування та прийом конкурсних проектів до участі у Конкурсі завершилися.

19.09.2016 відбудеться перше засідання Журі Конкурсу з переглядом поданих конкурсних проектів на відповідність Умовам Конкурсу.

20.09.2016 – відбудеться засідання Ради громадських експертів.

23 вересня 2016 року відкриється виставка та розпочнеться громадське обговорення представлених на Конкурс конкурсних проектів.

За Умовами Конкурсу громадське обговорення конкурсних проектів також здійснюватиметься шляхом інтернет-голосування. еп

з 23 вересня по 19 жовтня 2016 року розпочинається оприлюднення конкурсних проектів та їх громадське обговорення. Повідомлення про місце проведення і час відкриття виставки конкурсних проектів буде оголошено напередодні її відкриття.

Запрошуємо долучитися до визначення найкращого з конкурсних проектів, гідного вшанувати у м.Полтава події та героїв Революції Гідності 2013-2014 років.

Повна інформація про Конкурс викладається на офіційних сайтах замовника та організаторів Конкурсу:

−         на офіційному сайті облдержадміністрації  http://www.adm-pl.gov.ua ;

‒         на офіційному сайті Полтавської обласної ради http://www.oblrada.pl.ua ;

‒         на офіційному сайті управління культури Полтавської облдержадміністрації http://www.adm-pl.gov.ua/page/upravlinnya-kulturi-0 ;

−         у рубриці «фестивалі/конкурси» на офіційному сайті Національної спілки архітекторів України  http://www.nsau.org   

         в соціальних мережах:  

−         на власній сторінці Управління містобудування та архітектури Полтавської облдержадміністрації  www.facebook.com/ploblarch;

−         на веб-сайті https://gromkonkurs.wordpress.com

         Матеріали конкурсного проектування викладено за ланкою:

https://goo.gl/A4FAcC   −  вихідні дані для конкурсного проектування;

         Протокольні рішення засідань Журі і Ради громадських експертів та результати громадського обговорення будуть викладатися на офіційних сайтах організаторів Конкурсу і на веб-сайті https://gromkonkurs.wordpress.com

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ