Покровськ, Донецька область: Оголошено відкриті архітектурні конкурси

Виконавчим комітетом Покровської міської ради прийняті рішення про проведення відкритих архітектурних конкурсів на кращу проектну пропозицію спорудження меморіального комплексу в знак вшанування борців за незалежність та територіальну цілісність України, учасників бойових дій в Афганістані та ліквідаторів наслідків Чорнобильскої катастрофи та памятника Т.Г. Шевченку.

Для участі у конкурсах запрошуються професійні архітектори, дизайнери, художники, студенти архітектурно- художніх вищих навчальних закладів, проектні організації та авторські колективи.  Конкурси проводяться з 03.05.2017 по 03.06.2017.

Переможцям конкурсу передбачені грошові премії:

-                перша –  25 тис. грн.

-                друга – 10 тис. грн.

-                третя – 5 тис. грн.

Заяви на участь в конкурсі надавати на електронну адресу arhitektura2015@ukr.net  або особисто до  відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради за адресою: м. Покровськ, вул. Центральна, 148.    

Додаткову інформацію про програми та умови проведення конкурсів можна отримати на офіційному сайті Покровської міської ради Донецької області http://pokrovsk-rada.gov.ua/novini/2341-uvaga-ogolosheno-vidkritij-arkhitekturnij-konkurs або за тел. (06239) 52-19-15    

ДОДАТКИ
програма та умови.doc програма та умови.doc
рішення містобудівний конкурс Шевченко.doc рішення містобудівний конкурс Шевченко.doc
склад жюрі.doc склад жюрі.doc


ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ