Анонси освіти

Відвідування нової будівлі архітектурного факультету Познанської Політехніки

На запрошення колег з Палати Архітекторів ми відвідали нову будівлю архітектурного факультету Познанської Політехніки. Архітектурні та технологічні рішення цієї будівлі є максимально енергоощадними і служать справжнім «посібником» для студентів.
Нашим гідом був професор архітектурного факультету і член Ради Вєлькопольської Палати Піотр Бартосік. В ході зустрічі ми обговорили можливості співпраці як спільнот архітекторів, так і архітектурних факультетів ВНЗ наших країн. Зокрема, буде розглянуте питання обміну виставками студентських робіт та проектування об’єктів в Україні.

Дітальніше

Меморандум про співпрацю між НСАУ та Українською академією архітектури

26 листопада 2021 року укладено Меморандум про співпрацю між Національною спілкою архітекторів України та Українською академією архітектури. Головною метою Меморандуму є консолідація творчого потенціалу для розвитку міжнародного співробітництва в напрямі інтеграції українських професійних освітніх програм з архітектури й містобудування до європейських, секторальної взаємодії архітектурної практики України та міжнародного експертного середовища, узгодженого запобігання ризиків втрати конкурентоспроможності українських архітекторів та архітектурознавців, архітектурної продукції та послуг фахової галузі на європейському ринку.

Дітальніше

Містопланувальни/-ці майбутнього — хто вони?

ГО «Центр урбаністичних студій» та Факультет урбаністики та просторового розвитку запрошують представників та представниць вашої організації взяти участь в події-обговорення «Містопланувальни/-ці майбутнього — хто вони? Обговорення вимог до магістерської програми «Міське планування та розвиток територій», що відбудеться 19 лютого 2020 року в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного. Початок події о 15:30.

Дітальніше

Міжнародна конференція «Повертаючи втрачене: Дослідження, документування та відновлення пошкоджених і перебудованих пам’яток сучасної архітектури»

Шановний (а) Колего, від імені Оргкомітету раді запросити Вас взяти участь у нашій конференції, яка пройде в Харкові, на базі Харківського національного університету будівництва та архітектури (ХНУБА, вул. Сумська, 40) 21–23 квітня 2020 року.

Дітальніше

Х Міжнародна науково-практична конференція «АРХІТЕКТУРА та ЕКОЛОГІЯ»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Х Міжнародної науково-практичної конференції «АРХІТЕКТУРА та ЕКОЛОГІЯ», яка відбудеться 12-14 листопада 2019 року на кафедрі Архітектури ФАБД Національного авіаційного університету.

Дітальніше