Атестація

Професійну атестацію архітекторів, яку було введено в законодавче поле статтею 17 Закону України «Про архітектурну діяльність», постановою Кабінету Міністрів України № 79 від 11 лютого цього року переведено в площину практичної реалізації.

Постанова стосується архітекторів та реалізує положення двох основних Законів: «Про архітектурну діяльність» та «Про творчих працівників та творчі спілки».

Виходячи з редакції та духу прийнятої Постанови важлива роль в усьому атестаційному процесі відводиться Національній спілці архітекторів України.

Принципово важливою є також роль місцевих органів НСАУ, які за пунктом 7 Постанови повинні підтверджувати стислий звіт про творчі досягнення виконавця.

Постановою у повній відповідності до вимог закону «Про архітектурну діяльність» зазначається, що «професійна атестація виконавців проводиться Архітектурно-будівельною атестаційною комісією». Комісія діє на підставі положення, яке затверджується Мінрегіонбудом за поданням Національної Спілки архітекторів.

тел. (044) 279-63-57  

Архітекторам України. Щодо незаконності діяння ДП «Дія», вчиненого при протиправному сприянні у цьому Мінрегіону, щодо блокування користування НСАУ реєстром будівельної діяльності

З середини липня 2022 року, Технічний адміністратор електронної системи – Державне підприємство «Дія», при протиправному сприянні Мінрегіону, всупереч закону створило штучні перешкоди, які унеможливили користування Національною спілкою архітекторів України реєстром будівельної діяльності, в частині обліку інформації про професійну атестацію архітекторів.

Read more