Замок Свірж

Відкриття екскурсійного сезону в Свірзькому замку

15 травня в Свірзькому замку відбулося відкриття екскурсійного сезону. Воно співпало з відзначенням Дня Сім’ї, з нагоди якого до замку запросили дітей-сиріт зі Сходу України. Голова Львівської військової адміністрації Максим Козицький вручив грамоти представникам НСАУ, львівським громадським активістам та підприємцям, які допомагають дітям та внутрішньо переміщеним особам.

Read more

Поїздка в Свірж 10-13 червня 2021 року

В експедиції до Свіржа 10-13 червня 2021 року взяли участь Олександр Чижевський, Олександр Барановський та Олександр Півоваров. Біля замку відбулась нарада, під час якої до киян приєдналися Юрій Вербовецький, Богдан Гой та Володимир Мандзяк.

Read more

Поїздка в Свірж 14-16 травня 2021 року

У травневій експедиції до замку Свірж взяли участь: президент НСАУ Олександр Чижевський та архітектори Олександр Барановський, Олександр Московчук, Дмитро Антонюк, Сергій Буравченко, Ніна Радченко, Олександр Хлюпін, Олександр Півоваров, Юрій Романенко.

Read more

Поїздка в Свірж 21-22 січня 2021 року

В експедиції до Свіржа в січні 2021 року взяли участь:

Олександр Чижевський, президент НСАУ
Олександр Барановський, координатор проєктів НСАУ,
Ганна Бондар, народний депутат України, заслужений архітектор України,
Юрій Вербовецький, віце-президент НСАУ,
Володимир Гайдар, голова Івано-Франківської обласної організації НСАУ.

Read more

Cвірж зимовий (січень 2022)

В кінці січня в Свіржі на Львівщині відбулася зустріч керівництва НСАУ з народним депутатом Ганною Бондар та обласним архітектором Львівської області Оленою Василько. Учасники зустрічі намітили дальші кроки по відновленню замку та створенню в ньому Архітетурно-мистецького центру.

Read more

Поїздка в Свірж 21-22 вересня 2021 року

В подорожі до Свіржа з Києва взяли участь президент НСАУ Олександр Чижевський, координатор проектів НСАУ Олександр Барановський, архітектор Олександр Пивоваров та координатор програми «Велика реставрація» Сергій Казарянц.

Read more

Поїздка в Свірж 18 серпня 2021 року

У серпневій експедиції до Свіржа взяли участь президент НСАУ Олександр Чижевський, координатор проектів НСАУ Олександр Барановський та координатор програми «Велика реставрація» Сергій Казарянц. Останнього було запрошено для ознайомлення з замком, намірами НСАУ щодо його реставрації та проведеною роботою.

Read more

Поїздка в Свірж 2-4 липня 2021 року

У цій експедиції до Свіржа взяли участь президент НСАУ Олександр Чижевський, голова КОНСАУ Олександр Московчук, координатор проєктів НСАУ Олександр Барановський. До обговорення робочих питань на нараді, що відбулась у замку, приєдналися віце-президенти НСАУ Юрій Вербовецький та Олег Пікущенко, архітектори Олесь Ярема, Володимир Мандзяк.

Read more

Січневий Свірж

Січневий Свірж, що на Львівщині, став місцем робочої зустрічі архітекторів, що працюють над створенням у Свірзькому замку, що на даний час знаходиться у віданні НСАУ як Будинок творчості архітекторів, архітектурно-мистецького осередку.

Read more