Курси

Файли для завантаження:

  1. ЛИСТ-ІНСТРУКЦІЯ щодо заповнення документів
  2. ЗАЯВА НА КУРСИ
  3. ОПИС ДОКУМЕНТІВ, поданих до Атестаційної архітектурно-будівельної комісії НСАУ для проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт, пов’язаних із створенням об’єктів архітектури
  4. СТИСЛИЙ ЗВІТ про творчі досягнення
  5. ЗАЯВА НА СЕРТИФИКАТ

21-25.02.2022: Проведення підвищення кваліфікації архітекторів за видом робіт – «Архітектурне об’єме проектування»

З 21.02 по 25.02 2022 р. планується проведення підвищення кваліфікації архітекторів за видом робіт – «Архітектурне об’єме проектування». В зв’язку із запровадженням карантинного режиму всі заходи будуть проведені у віддаленому доступі в режимі онлайн. Якщо ви плануєте прийняти участь, Вам необхідно – заповнити (форми додаємо) та заздалегідь прислати оригінали документів згідно переліку поштою з кур’єрською доставкою.

Дітальніше

24-28.01.2022: Проведення підвищення кваліфікації архітекторів за видом робіт «Архітектурне об’єме проектування»

З 24.01 по 28.01.2022 р. планується проведення підвищення кваліфікації архітекторів за видом робіт – «Архітектурне об’єме проектування». В зв’язку із запровадженням карантинного режиму всі заходи будуть проведені у віддаленому доступі в режимі онлайн. Якщо ви плануєте прийняти участь, Вам необхідно заповнити (форми додаємо) та заздалегідь прислати оригінали документів згідно переліку поштою з кур’єрською доставкою.

Дітальніше