Партнерство

Компанія Schüco — ПАРТНЕР ФОРУМУ «АРХІТЕКТОРИ — ГРОМАДАМ» і ЦЕРЕМОНІЇ НАГОРОДЖЕННЯ КОНКУРСУ-ОГЛЯДУ “ ПРЕМІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ”, який відбудеться 28-29 жовтня в  Центральному Будинку Архітектора / Київ, вул. Бориса Грінченка, 7

В січні 2021 року компанії Schüco виповнелося 70 років.

Сьогодні компанія Schüco  розробляє та постачає системні рішення для виготовлення вікон, дверей, фасадів, розсувних конструкцій, систем безпеки та сонцезахисту. Представництва компанії Schüco є більш ніж в 80 країнах світу. Понад 5500 співробітників по всьому світу щодня працюють над тим, щоб сьогодні і в майбутньому зберегти звання лідера в сфері технологій і сервісу. Для досягнення цієї мети ми незмінно орієнтуємося на потреби наших клієнтів на всіх стадіях будівельного процесу: від першої ідеї та проектування, до його реалізації і експлуатації житлових і офісних будівель по всьому світу.

Компанія Culver Aviation — ПАРТНЕР ФОРУМУ «АРХІТЕКТОРИ — ГРОМАДАМ» і ЦЕРЕМОНІЇ НАГОРОДЖЕННЯ КОНКУРСУ-ОГЛЯДУ “ПРЕМІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ”, який відбудеться 28-29 жовтня в Центральному Будинку Архітектора / Київ, вул. Бориса Грінченка, 7

Culver Aviation — виробництво БпЛА, аерофотозйомка за допомогою БпЛА, послуги з геодезії, картографування, агромоніторинг та діджиталізація ОТГ.

Culver Aviation — виготовлення високоточних ортофотопланів, ЦМР/ЦММ, 3D-моделей (хмари точок) на основі аерофотозйомки; аудит та інвентаризація земель ОТГ; геодезія та топографічні зйомки різного масштабу; обміри полів та агромоніторинг, оцінка стану посівів та виявлення різноманітної проблематики; аудит земельного банку для агровиробників, виявлення технічних втрат, необґрунтованого використання та переведення картографії у цифровий формат; поточні маркшейдерські знімання, незалежна щорічна інвентаризація кар’єрів, планування буро-вибухових робіт; топографічні знімання та моделі місцевості під планування та проектування польових доріг та систем меліорації; моніторинг та цифрові моделі в лісовому господарстві; технічна інвентаризація земельних ділянок.

Продукти Culver Aviation надають можливість отримати високоточні карти місцевості, на їх базі провести аналітику чи топографічне знімання під різноманітні задачі, як то аудит земельного банку чи проектування будь-яких об’єктів інфраструктури; найбільший в Україні власний флот БпЛА дозволяє це зробити на будь-яких площах в стислі терміни.

Інноваційність продукту полягає в поєднанні найбільшого флоту БпЛА власного виробництва, сильної експертизи в галузі картографування під конкретні завдання кожної галузі та власними потужностями для обробці великих об’ємів даних і оперативного надання високоточних рішень для замовників.

Caparol

Представляємо партнера форуму «Архітектори-Громадам» і Церемонії нагородження конкурсу Архітектурна Премія НСАУ.

Бренд Caparol належить міжнародному концерну Deutsche Amphibolin Werke (Німецькі Амфіболінові Заводи — DAW SE), що має історію роботи понад 125 років. В Україні бренд представлений дочірнім підприємством «КАПАРОЛ УКРАЇНА» та виробництвом ТОВ «КАПАРОЛ ДНІПРО».

У 1996 році за допомогою продукції Caparol в Україні реалізовано перший референтний об’єкт — Національну Філармонію України. Згодом серед знакових об’єктів у портфелі компанії Caparol з’явилися такі проєкти як НСК «Олімпійський», Софійський собор, Андріївська церква,  Верховна Рада, Успенський собор та дзвіниці Києво-Печерської лаври, Львівська ратуша, Площа Петефі (Ужгород), Катеринівська церква (Чернігів), Стадіон «Донбас Арена», Донецький державний драматичний театр в Україні та інші.

Окрім загальновідомих об’єктів, продукція Сараrоl широко застосовується у будівництві приватних котеджів, готелів, клінік, багатоповерхових житлових будівель та споруд промислового характеру.

В Україні працюють 18 фірмових салонів Caparol Center – це локації для професіоналів, створені для максимально комфортного вибору необхідних матеріалів.

Активно розвивається партнерська мережа салонів декоративних матеріалів CapaDecor, які нині представлені у 7 містах України.

Представляємо партнера форуму «Архітектори-Громадам» і «Премії Національної Спілки Архітекторів України»- Групу компаній «Інтер Атлетика»

Жоден парк і жоден житловий комплекс не обходиться без спортивних та ігрових майданчиків.
Група компаній «Інтер Атлетика» є виробником безпечного сертифікованого дитячого та спортивного вуличного обладнання та встановлює його не тільки в Україні, але й експортує в більш ніж 40 країн світу.
«Інтер Атлетика» пропонує дитячі та спортивні майданчики «під ключ», починаючи з підбору обладнання та закінчуючи монтажем і професійним укладанням покриття!
У каталозі компанії понад тисячі найменувань вуличного обладнання та елементів для повної комплектації майданчиків: ігрових, спортивних, а також для благоустрою паркових зон.
Вибір за • тематикою, • кольором, • габаритами і • функціоналом дозволить архітектору осмислено проектувати простір, в залежності від вихідних даних.
• Для дитячих майданчиків в арсеналі є як великі дитячі ігрові комплекси, максимально укомплектовані спортивно-ігровими елементами, так і окреме габаритне ігрове обладнання. Новітні дитячі ігрові комплекси від «Інтер Атлетика» — це гармонійне поєднання останніх тенденцій і запитів від забудовників, спираючись на які, власне конструкторське бюро розробляє нові комплекси і модернізує в них найбільш затребувані ігрові елементи. Таке ігрове обладнання стане яскравою родзинкою будь-якої ландшафтної зони і буде незамінним в місцях з великим скупченням дітей.
• Професійне та напівпрофесійне антивандальне спортивне обладнання та тренажери — це на сьогодні одна з найактуальніших і затребуваних тем! Компанія продовжує додавати варіації вуличного спортивного обладнання, щоб спорт на сьогодні був максимально доступним для всіх верств населення.

Компанія безкоштовно створює 3D візуалізації майбутніх проєктів, працюючи на ваш комфорт! Звертайтесь до професіоналів! Це гарантує Вам максимальну зручність та своєчасність в роботі і забезпечить необхідними гарантіями!
https://play.interatletika.ua/

ПРЕДСТАВЛЯЕЄМО  ПАРТНЕРА ФОРУМУ «АРХІТЕКТОРИ — ГРОМАДАМ» 28/10/2021 і ФОРУМУ «ПРЕМІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ» —  ТОВ «Компанія Рідний Дім»

Ми — Ірина і Вадим, власники фахової сімейної компанії у сфері віконного бізнесу, яка працює на ринку понад 14 років.

Наша компанія спеціалізується на склінні котеджів, приватних будинків, терас, веранд і зон відпочинку.

Переконані, що дотримуючись всього трьох параметрів, можна створити дійсно надійну віконну конструкцію:

— правильно підібрана комплектація;

— якісна збірка на виробництві;

— професійний монтаж.

Кожний з цих етапів надзвичайно важливий, і на 100 відсотків буде нами виконаний.

Ми постійно розвиваємося, шукаємо кращі рішення і технології, щоб втілювати найсміливіші проєкти за високими стандартами якості і краси, при цьому врахував усі технічні нюанси.

Девіз нашої компанії — “Віконна конструкція, як і стіна, робиться раз на все життя!”

Готові разом з Вами спроєктувати і втілити в реальність саме Ваше ідеальне вікно!

«Компанія Рідний дім»

+380 95 639 8803

Партнери НСАУ 2021 року

ТОВ «ЛЛЕНТАБ УКРАЇНА»

Вже майже 50 років група компаній LLENTAB займається будівництвом швидкомонтованих будівель (БМЗ). Маючи власне виробництво металоконструкцій та інших компонентів будівель в Швеції та Польщі, компанія LLENTAB бере на себе повну відповідальність як за якість сталевих будівель, так і за їх монтаж. Сталеві будівлі LLENTAB можуть поставлятися у повному комплекті, включаючи вікна, двері, промислові ворота тощо. На стадії проектування враховуються всі додаткові конструкції, що дозволяє ще швидше змонтувати сталеву будівлю при збереженні відмінної якості робіт. Сьогодні LLENTAB представлена у Швеції, Норвегії, Польщі, Чехії, Словаччині, Німеччині та Україні.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Виготовлення та будівництво швидкомонтованих  сталевих будівель.

Понад 100 побудованих об’єктів в Україні. Ознайомтесь з реалізованими проектами LLENTAB.

Враховуючи кількість реалізованих об’єктів як в Україні, так і за її межами, команда LLENTAB хоче поділитися власним досвідом.

Якщо ви – архітектор, — скористайтеся «гарячою лінією» технічної підтримки LLENTAB.  Цільове призначення будівель, що проектуються немає значення, адже всі консультації надаються безкоштовно та без будь-яких зобов’язань з боку осіб, які здійснюють запит.

Адреса: вул. Соборна 114, 08131,

с. Софіївська Борщагівка, Київська обл.

Телефон: +38 44 391 09 43

Веб-сайт: https://www.llentab.ua/?utm_source=nsau.org&utm_medium=referral&utm_campaign=llentab-partner-nsau

Email: info@llentab.ua

 

Компанія «Біодрай Україна» реалізує інноваційну швейцарську технологію осушення стін Biodry.

«Biodry» перекладається, як «Природне осушення».

Система була розроблена на замовлення Швейцарської компанії Wall & Wall, яка існує на світовому ринку з 2009 року і вже має 27 представництв по всьому світу. В основі роботи системи лежать принципи фізики та винаходи Ніколи Тесли. За час існування компанії інноваційна технологія змогла докорінно вплинути на підхід до реставрації та збереження будівель і змінити його на краще.

Система просушування стін «БіоДрай» усуває першопричину капілярного підняття вологи в стінах. Після усунення причини, осушення стіни відбувається природним чином. Це дає змогу не втручатися до структурної цілісності стін (технологія неінвазійна) та не проводити громіздких будівельних робіт, що є позитивним фактором, який суттєво збільшує час служби будівлі. Після осушення можна буде спостерігати нормалізацію рівня вологості повітря та усунення умов і осередків для хвороботворних мікроорганізмів та, як наслідок, приведення приміщення до належних санітарних норм. Осушення стін дасть змогу ефективно провести ремонтні роботи, після чого зовнішній вигляд буде зберігатися набагато довше та збільшиться довговічність штукатурки і самої міцності стіни. Застосування системи «БіоДрай» дасть можливість зупинити руйнування цегли через сезоне замерзання та розмерзання води в капілярах. Згідно з науковими дослідженнями проведеними Туринським політехнічним університетом, після осушення стін збільшується енергоефективність будівлі.

Ми пропонуємо архітекторам, реставраторам і виконавцям робіт стати нашими незалежними експертами і, впевнений, наша технологія буде ефективно вирішувати питання, пов’язані з вашим напрямом роботи. Для оптимізації співпраці ми маємо вигідну систему партнерської винагороди.

В рамках співпраці у нас проходять он-лайн навчання, брифінги з технічними фахівцями головного офісу, а також безпосередньо практичні курси в Кьяссо, Швейцарія.

063 3953580, 050 9688728

biodryinukraine@gmail.com

www.biodry.net

Компанія Galeco — партнер Премії Національної спілки Архітекторів України. Galeco — провідний виробник ексклюзивних водостічних систем: це приховані системи, комплексні рішення водовідводу з плоских покрівель, водостічні системи квадратного профілю: сталь квадрат, ПВХ квадрат. Всі водостічні системи компанії Galeco розроблені в найвищій європейській якості з урахуванням усіх передових технологій.  Кожна водостічна система Galeco — це до дрібниць продуманий механізм, який відмінно справляється із завданням відведення води з даху.

Партнери НСАУ в 2020 році:

  1. ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН — вітчизняний виробник бетонної бруківки та елементів благоустрою. Генеральний директор Василь МАЦКОВСЬКИЙ.
  2. АЛЮПРОФ — виробник фасадних систем. Регіональний представник Андрій ЦИГАНОК.
  3. ГАЛЕКО-УКРАЇНА — постачальник сучасних водостічних систем. Генеральний директор Кшиштоф СІМІНЬСКІ.
  4. ВІНЕРБЕРГЕР — постачальник керамічних виробів для будівництва. Директор Марія КРАВЦОВА.
  5. 3-Д СКАН — компанія, що надає послуги з сканування та обмірів фасадів. Керівник Генадій ПРОЩЕНКО.
  6. АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ. Виконавчий директор Олександр СЛОБОЖАН.

Інформаційні партнери:

  • Архітектурний журнал А+С, що виходить під егідою НСАУ. Головний редактор Борис ЄРОФАЛОВ, nsau.org
  • Журнал «Ландшафт і архітектура», laburo.com.ua/zhurnal. Директор Ольга КАМОЛІКОВА landscape_kiev@ukr.net