Події освіти

Запрошення до beta-тестування Kharkiv Architecture Manual

Громадська організація Urban Forms Center запустила цифровий проєкт «Посібник з архітектури Харкова» у тестовому режимі. Двомовний (UA/EN) проєкт складається зі застосунку Kharkiv Architecture Manual для Android та iOS та однойменного сайту.

Дітальніше

Щодо відбудови Макарівської громади

В рамках договорів про співпрацю за ініціативою керівництва НСАУ 23 вересня відбулась робоча нарада з питань відбудови Макарівської ТГ за участю викладачів та студентів архітектурного факультету Національного авіаційного Університету. В нараді взяв участь головний архітектор Макарівської громади Євген Почупайло та висвітлив широкий спектр питань та викликів, які постали перед Макарівською територіальною громадою. В результаті було визначено коло завдань, які стануть предметом архітектурного проектування.

Дітальніше

НСАУ і НАУ : Спільні ініціативи

В середині лютого відбулася зустріч президента НСАУ Олександра Чижевського з керівництвом факультету архітектури, будівництва та дизайну Національного Авіаційного Університету в Києві. Були присутні декан факультету Віктор Карпов та викладачі Сергій Буравченко і Олександр Пивоваров.

Дітальніше

ПІДПИСКА НА ДВОТОМНИК «АРХІТЕКТУРА НЕЗАЛЕЖНОГО КИЄВА»

У грудні виходить у світ заключна книга трилогії Бориса Єрофалова «Архітектура імперського…» — «Архітектура радянського…» — «Архітектура незалежного Києва». Третя книга в двох томах по 800 сторінок. Двотомник надруковано цифрою, і він проходить редакторську доробку та коректуру. Плануємо получити книжку з друку через два-три місяці, у грудні. Щоб це стало можливим, зараз оголошуємо підписку.

Дітальніше

Архитектор Борис Жежерин (1912-2006) об историке архитектуры Ипполите Моргилевском (1889-1942)

«Дорогие мои друзья!» — так всегда начинал свои лекции по истории архитектуры профессор Ипполит Владиславович Моргилевский, а затем с каким-то артистизмом в голосе вел захватывающие рассказы об истории самого древнего изобразительного искусства цивилизации — архитектуре.

Дітальніше

Нове наукове видання за сприяння Вадима Жежеріна

За сприяння голови Київської організації НСАУ Вадима Жежеріна вийшов друком Альбом-каталог «Сонін Володимир Дмитрович: життя та творчість художника» (Авт.-упоряд. Інна Івакіна, Наталія Батенко, Інна Олексюк. Київ: Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник; Вид-во “Фенікс”, 2019). В альбомі-каталозі представлено музейні предмети, пов’язані з життям та творчістю прадіда Вадима Жежеріна – художника-монументаліста Володимира Дмитровича Соніна (1852–1942), що зберігаються в колекції Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Дітальніше

Полтава: Вийшла друком нова наукова праця Вадіма Вадімова

24 грудня 2019 року в Полтавському краєзнавчому музеї відбулася презентація дослідження головного фахівця КО «Інститут розвитку міста» ПМР, заслуженого архітектора України, професора, доктора архітектури Вадіма Митрофановича Вадімова – «Особливості просторового планування в умовах інтегрованого розвитку міст України».

Дітальніше

Вітаємо Володимира Глазиріна!

Указом Президента України від 21 січня 2020 року № 18/2020 за визначні особисті досягнення у культурно-освітньому розвитку Української держави орденом «За заслуги» II ступеня нагороджено народного архітектора України Володимира Львовича ГЛАЗИРІНА. НСАУ вітає Володимира Львовича з заслуженою нагородою і бажає йому міцного здоров’я і подальших успіхів у справі підготовки і виховання архітектурних кадрів!

Дітальніше

100 років школі мистецтв BAUHAUS. Модернізм проти тоталітаризму

20 листопада в аудиторії архітектурного факультету КНУБА відбулася лекція німецького історика архітектури Астрід Вольперт, присвячена 100-річчю школи мистецтв Баухауз та німецьким архітекторам, які працювали в 1930-ті роки в СРСР. Перед початком лекції виступив доктор Освальд Шнейдратус, син архітектора Вернера Шнейдратуса.

Дітальніше