Привітання президента НСАУ

Дорогі друзі!

Щиро вітаємо Вас з Різдвом Христовим та з Новим 2019 роком!

За доброю традицією, проводжаючи рік минулий, оцінюємо пройдений шлях та визначаємо плани на майбутнє.

Минулий рік був позначений багатьма пам’ятними подіями. Ми прожили його, працюючи над реалізацією планів по розвитку Спілки архітекторів, втіленням у життя амбітних проектів для подальшого розвитку спільноти зодчих.

Серед найважливіших здобутків цього року – створення Архітектурної палати України, організації, яка об’єднує усіх атестованих архітекторів нашої країни. Протягом року в усіх регіонах країни були проведені установчі конференції, на яких були створені обласні відділення Архітектурної палати, а 17 грудня на Всеукраїнській конференції було обрано керівні органи АПУ.

Висловлюємо подяку всім, хто наполегливою щоденною роботою сприяє примноженню добробуту нашого народу, покращенню просторового середовища міст і сіл країни, підвищенню авторитету Національної спілки архітекторів.

У 2019 рік ми входимо з новими планами, задумами та сподіваннями на добрі зміни. Упевнені: тільки наша згуртованість, об’єднання зусиль всіх членів архітектурної спільноти, відповідальність та професіоналізм всіх учасників будівельно-інвестиційного процесу дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення, забезпечити у новому році вихід архітектурно-містобудівної сфери на нові рубежі професійного та економічного розвитку.

Добра і щастя вам у році новому, міцного здоров’я, тепла і добробуту в кожній оселі.

Нехай Новий 2019 рік принесе злагоду і достаток, наснагу на нові здобутки задля розквіту нашої України.

З глибокою повагою,

Президент

Національної спілки

архітекторів України

В.М.Гусаков