Лист президента НСАУ Володимира Гусакова до Романа Пікуля, комісара Конкурсу «Європейська нагорода», президента Асоціації Охорона Національної матеріальної спадщини

№ 139 від 20 вересня 2019 року.

Комісару Міжнародного будівельного конкурсу «Європейська нагорода», президенту Асоціації Охорона Національної матеріальної спадщини Роману Пікулі

Шановний пане Роман Пікула!

Від імені правління Національної спілки архітекторів України, від свого імені поздоровляю Організаційний комітет Міжнародного будівельного конкурсу «Європейська Нагорода», Вас особисто, з успішним проведенням ІІІ-го видання цього унікального Конкурсу та сердечно дякую за надзвичайно цікаве і плідне партнерство.

Ми підтверджуємо нашу готовність до продовження активної співпраці в наступному IV виданні Конкурсу «Європейська Нагорода».

Інформуємо також про те, що вручення спеціального призу Національної спілки архітекторів України «Простір» Харківському Національному університету міського господарства імені О. М. Бєкєтова та Дипломів Спілки авторам проекту відбудеться в середині жовтня цього року в м. Харків на зборах колективу університету.

З повагою,

Президент Національної спілки архітекторів України

Володимир Гусаков