«Європейська нагорода» для харків’ян!

17 жовтня в Будинку архітектора в Харкові відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного конкурсу «Європейська нагорода».
Конкурс є масштабним міжнародним проектом, що покликаний відмічати, промувати та нагороджувати інвесторів, проектувальників та виконавців кращих об’єктів, створених в ході модернізацій та нового будівництва.
Протягом 22 років існування на польському ринку та 2 років на європейському конкурс збудував стійку позицію, яка відіграє велику роль у підвищенні обізнаності про цінність архітектури, модернізації історичних об’єктів, нових матеріалів та технологій.

В цьому році нагороду конкурсу отримали проектувальники, будівельники та інвестори об’єкту «Реконструкція будівлі по просп. Тракторобудівників, 144 під центр адміністративних послуг».

Спеціальний приз «Простір» Міжнародного конкурсу «Європейська нагорода» від Національної спілки архітекторів України та особисті відзнаки переможців з рук президента НСАУ Володимира Гусакова отримали проектувальники об’єкту:

Генеральний проектант: Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова
Керівник проекту: Володимир Миколайович Бабаєв
Головний архітектор проекту: Дмитро Володимирович Фоменко
Головний інженер проекту: Валерій Самуїлович Шмуклер
Архітектор: Євгенія Володимирівна Тимофєєва
Інженери: Борис Сергійович Махмутов, Олег Абрамович Фуксман, Андрій Юрійович Матросов
 

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм нових творчих досягнень!

Олександр Барановський
НСАУ, координатор проектів
050 3511764
alex.baranowski@ukr.net

Ректор Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова Володимир Миколайович Бабаєв, голова правління Харківської обласної організації НСАУ Сергій Георгійович Чечельницький, президент НСАУ Володимир Миколайович Гусаков

Головний інженер проекту Валерій Самуїлович Шмуклер

Головний архітектор проекту Дмитро Володимирович Фоменко