НСАУ на з’їзді польських архітекторів

29 листопада відбувся з’їзд Спілки архітекторів Республіки Польща, з якою нас зв’язують дружні стосунки та давня творча співпраця. На запрошення керівництва САРП з’їзд відвідав координатор проектів НСАУ Олександр Барановський.

Серед організаційних питань з’їзду САРП було обрання нового голови. Ним став голова краківської організації САРП архітектор Богдан Лісовський. Маріуш Счісло, який протягом двох трирічних каденцій був головою САРП, приймав численні вирази вдячності, серед яких були й наші подяки за сприяння співпраці спільнот архітекторів наших країн. Ми впевнені, що співпраця наших спілок із керівництвом нової каденції вийде на новий якісний рівень.

В Палаці Замойських, де знаходиться резиденція САРП у Варшаві, з нагоди з’їзду була розгорнута експозиція конкурсу «Польський цемент в архітектурі» та виставка до вручення Почесної нагороди САРП 2019 року. Її отримав щецинський архітектор Яцек Лєнарт, автор ряду відомих об’єктів, серед яких Філармонія в Щеціні (Міжнародна премія ім. Міс Ван Дер Рое 2017).

Олександр Барановський

Маріуш Счісло

Переможці конкурсу «Польський цемент в архітектурі»

Гості з країн Вишеградської групи

Яцек Ленарт

Богдан Лісовський