Міжнародна конференція «Повертаючи втрачене: Дослідження, документування та відновлення пошкоджених і перебудованих пам’яток сучасної архітектури»

Шановний (а) Колего,

від імені Оргкомітету міжнародної конференції «ПОВЕРТАЮЧИ ВТРАЧЕНЕ: ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОКУМЕНТУВАННЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ПОШКОДЖЕНИХ І ПЕРЕБУДОВАНИХ ПАМ’ЯТОК СУЧАСНОЇ АРХІТЕКТУРИ» раді запросити Вас взяти участь у нашій конференції, яка пройде в Харкові, на базі Харківського національного університету будівництва та архітектури (ХНУБА, вул. Сумська, 40) 21–23 квітня 2020 р.

Конференція продовжує низку наукових зустрічей, об’єднаних спільною темою «Вивчення та охорона спадщини вітчизняного архітектурного модернізму», яку було розпочато харківськими конференціями 2012 і 2013 рр.

Конференція проводиться спільно Українським центром DOCOMOMO і ХНУБА, відповідно до плану проведення конференцій Міністерства освіти і науки України на 2020 р. та під егідою DOCOMOMO Іnternatіonal. Під час конференції відбудуться чергові збори Українського осередку DOCOMOMO.

Просимо підтвердити свій інтерес до запланованої конференції, заповнивши онлайн до 21 лютого 2020 р. реєстраційну форму, із зазначенням теми Вашого виступу.

Термін подання тез виступів — до 20 березня 2020 року. Обсяг тез — 250 слів.

Робочі мови конференції — українська, англійська, польська та російська, цими мовами буде видано тези, а в подальшому — збірку праць конференції. Англомовні матеріали друкуватимуться з паралельним українським текстом; відповідно, тези, які представлено українською або російською, буде перекладено англійською.

Щоб полегшити роботу Оргкомітету та забезпечити більшу адекватність перекладів, просимо українсько- та російськомовні тези надсилати відразу з англійським перекладом.

Ми рекомендуємо учасникам конференції поселення в готелі «Харків», який знаходиться на пл. Свободи, 3, поруч зі знаменитим комплексом Держпрому.

Так само є можливість поселення в інших готелях і хостелах. Просимо вибрати прийнятний для Вас варіант і сповістити нас до 30 березня 2019 року.

Розраховуємо на ваше зацікавлення та участь.

З повагою,

голова Оргкомітету конференції, ректор ХНУБА, голова Українського осередку DOCOMOMO Юрій Шкодовський,

секретар Оргкомітету конференції, генеральний секретар Українського осередку DOCOMOMO Олександр Буряк.