Маріуполь: Міжнародний архітектурний конкурс ідей

Маріупольською міською радою оголошено міжнародний архітектурний конкурс ідей для побудови мультифункціонального культурного центру під назвою «Порт культур».

Сучасний культурний Центр, який планують збудувати у місті, стане першим культурним центром після розпаду Радянського Союзу. Його головним завданням буде об’єднання городян, актуалізація та дослідження історії та культури міста, а також контекстуалізація місцевої історії в рамках регіональних і глобальних процесів, пов’язаних з міграцією. Адже, з моменту заснування міста культурний обмін через торговельні маршрути сприяв розвитку багатошарової, багатокультурної і різноманітної міської культури, яка і стане головним об’єктом досліджень Центру.

Перед архітектурним конкурсом, що оголошено міською радою, стоїть амбітне завдання інтеграції в існуючий міський контекст кращих прикладів сучасної світової архітектури. Новітній культурний Центр стане новою міською визначною локацією, значення якої вийде за межі міста Маріуполя, і тому організатори сподіваються, що краща архітектурна концепція стане яскравим прикладом сучасної архітектури.

Хронологія конкурсу: 

Старт конкурсу: 27 грудня 2019 року
Останній строк для питань та відповідей: 31 січня 2020 року.
Останній строк подачі заявок на участь у конкурсі:  8 березня 2020 року.
Оголошення переможця: 7 квітня 2020 року

Конкурс є відкритим для всіх архітекторів та архітектурних практик у всьому світі. Представлені проекти будуть оцінені міжнародним журі й місцевими жителями Маріуполя. Усі матеріали будуть опубліковані на сайті конкурсу.

 
Призи: 


1-й приз 1500 ЄВРО

2-й приз 1000 ЄВРО

3-й приз 750 ЄВРО

За додатковими питаннями, будь ласка, звертайтесь до організаторів конкурсу за адресою:  info@port-of-cultures.com.

Повна інформація про конкурс доступна на сайті конкурсу: http://port-of-cultures.com