Яремча: Засідання Ради Архітектурної Палати НСАУ

21-22 лютого поточного року в м. Яремче Івано-Франківської області відбулось чергове 4-е засідання Ради Архітектурної Палати НСАУ.

У засіданні Ради АП НСАУ прийняли участь члени Ради та інші представники, голови регіональних осередків із Вінницької, Волинської, Запорізької, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва.

На засіданні Ради палати НСАУ заслухали та обговорили наступні питання:

  • Про стан формування регіональних осередків Архітектурної Палати НСАУ та оплати членських внесків.
  • Про делегування саморегулівній організації – Національній спілці архітекторів України – повноважень щодо професійної атестації архітекторів. Інформація про стан підготовки Закону України «Про саморегулювання господарювання та професійної діяльності». Пропозиції щодо змін до деяких законодавчих актів України з метою удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва.
  • Про отримання дозволу на створення експерної організації на базі НСАУ.
  • Інформація про зустрічі з керівниками Польської Палати архітекторів та Бидгощської воєводської Палати архітекторів.
  • Інформація про візити до Туреччини О. П. Чижевського і О. Л. Пікущенка на засіданні Причерноморської ради архітектурних Палат і Спілок архітекторів.