ПІДПИСКА НА ДВОТОМНИК «АРХІТЕКТУРА НЕЗАЛЕЖНОГО КИЄВА»

У грудні виходить у світ заключна книга трилогії Бориса Єрофалова «Архітектура імперського…» — «Архітектура радянського…» — «Архітектура незалежного Києва». Третя книга в двох томах по 800 сторінок.

Книга, яку обіцяли ще десять років тому, у передмові до «Архітектури радянського Києва», нарешті добігла свого яскравого завершення. Задум вмістити всю архітектурну історію Києва за тридцять років в один том в 1000-1200 сторінок – не вдався, адже архітектурна книга це, як для дітей, книга з картинками. Вийшло 1600 сторінок, які поділили надвоє, на два томи.

Двотомник надруковано цифрою, і він проходить, так би мовити, редакторську доробку та коректуру. Плануємо получити книжку з друку через два-три місяці, у грудні. Щоб це стало можливим, зараз оголошуємо підписку.

Аби підписатися на комплект з двох томів, треба перерахувати 500 грн. на карту Приватбанку 5363 5420 1388 2528 на ім’я автора, прискіпливо вказавши свої реквізити, нічого не пропускаючи:

  • прізвище-ім’я,
  • телефон,
  • номер і адресу відділення Нової пошти, на який ви бажаєте отримати двотомник по виході його з друку.

Підписатися можна на будь-яку кількість, оголошена ціна триває обмежений час.

З анотації: 

Роботу присвячено архітектурі Києва років Незалежності України. Використано переважно матеріали, опубліковані в архітектурному часописі А.С.С | А+С.
Книга складається з трьох розілів. В перший том увійшли: «І. Епоха пост-пост», «ІІ. Дуже великі проекти»; другий том: «ІІІ. Майстри бетону та гіпсокартону».
В першому розділі розглядаються пролегомени і основні проблеми періоду, містобудівні та стильові особливості епохи, інтерв’ю з головними архітек-
торами Києва, перипетії створення і життя архітектурного журналу тощо. Другий розділ знайомить із самими визначними, так би мовити, знаковими
проектами. В третьому представлені персоналії — архітектурні бюро та їх керманичі, інтерв’ю з провідними майстрами та їх наробок.

Буде цікава всім киянам та небайдужим архітектури.
Головний редактор А+С Борис Єрофалов