Відбулась Клубна зустріч з організаторами та партнерами проекту «RESET»

3 березня 2021 року в Білому залі Центрального будинку архітектора в Києві відбулась Клубна зустріч з організаторами та партнерами проекту «RESET», що спрямований на розвиток співпраці спільноти архітекторів та територіальних громад, а також на впровадження новітніх технологій в українські реалії.
Організатор: Агентство соціальних та бізнес проектів «Business to public» при партнерстві Національної спілки архітекторів України та Всеукраїнської асоціації громад.
Спонсори проекту: ТОВ «Золотий Мандарин Квадро», компанія «ProACCESS.
Вітальне слово: Олександр Барановський, координатор проектів НСАУ.
Відкрила захід Жанна Пацьора, директор Агентства соціальних і бізнес проектів «Business to publik», президент громадської спілки «Бізнес за партнерство», розповіла про проект «RESET».
Наталя Дюжілова, голова Державної сервісної служби містобудування України виступала на тему завершення реформи ДАБІ. Світлана Берзіна, президент ВГО «Жива планета», розповіла про роботу по розробці та впровадженю зелених стандартів і зелене будівництво.
Була представлена тема всеукраїнського архітектурного конкурсу «RESET 2021 «Почни з зеленого будівництва»».
Також в ході зустрічі виступили партнери проекту Іван Фурсенко, перший зам. керівника Всеукраїнської асоціації громад, комерційний директор ТОВ «Золотой Мандарин Квадро» Василь Мацковский, директор фірми «ProACCESS» Наталя Міранович.
Президент НСАУ Олександр Чижевський, голова правління КОНСАУ Олександр Московчук, віце-президент НСАУ Сергій Буравченко та інші київські архітектори мали нагоду для безпосереднього спілкування з представниками Асоціації громад, учасниками та партнерами проекту RESET 2021.
Окремо вдячні Анні Бондар за читання своєї книги про трапунки архітектора Щедрикова, що зробило вечір теплим і душевним!