Партнер НСАУ : Компанія «Біодрай Україна» реалізує інноваційну швейцарську технологію осушення стін Biodry

«Biodry» перекладається, як «Природне осушення».

Система була розроблена на замовлення Швейцарської компанії Wall & Wall, яка існує на світовому ринку з 2009 року і вже має 27 представництв по всьому світу. В основі роботи системи лежать принципи фізики та винаходи Ніколи Тесли. За час існування компанії інноваційна технологія змогла докорінно вплинути на підхід до реставрації та збереження будівель і змінити його на краще.

Система просушування стін «БіоДрай» усуває першопричину капілярного підняття вологи в стінах. Після усунення причини, осушення стіни відбувається природним чином. Це дає змогу не втручатися до структурної цілісності стін (технологія неінвазійна) та не проводити громіздких будівельних робіт, що є позитивним фактором, який суттєво збільшує час служби будівлі. Після осушення можна буде спостерігати нормалізацію рівня вологості повітря та усунення умов і осередків для хвороботворних мікроорганізмів та, як наслідок, приведення приміщення до належних санітарних норм. Осушення стін дасть змогу ефективно провести ремонтні роботи, після чого зовнішній вигляд буде зберігатися набагато довше та збільшиться довговічність штукатурки і самої міцності стіни. Застосування системи «БіоДрай» дасть можливість зупинити руйнування цегли через сезоне замерзання та розмерзання води в капілярах. Згідно з науковими дослідженнями проведеними Туринським політехнічним університетом, після осушення стін збільшується енергоефективність будівлі.

Ми пропонуємо архітекторам, реставраторам і виконавцям робіт стати нашими незалежними експертами і, впевнений, наша технологія буде ефективно вирішувати питання, пов’язані з вашим напрямом роботи. Для оптимізації співпраці ми маємо вигідну систему партнерської винагороди.

В рамках співпраці у нас проходять он-лайн навчання, брифінги з технічними фахівцями головного офісу, а також безпосередньо практичні курси в Кьяссо, Швейцарія.

Контакт

063 3953580, 050 9688728

biodryinukraine@gmail.com

www.biodry.net