Вінниця: Конкурс на проект ревіталізації території музею Михайла Коцюбинського

У 2021 році, відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради  № 772 від 25.03.2021 р., буде проведено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію ревіталізації території музею М. М. Коцюбинського з облаштуванням громадського простору на прилеглій території  у м. Вінниці, про що було оголошено у ЗМІ та проведено інформаційний захід, де організатори розповідали потенційним учасникам конкурсу й усім зацікавленим про історію цієї ділянки, презентували результати досліджень, пояснювали специфіку проведення та умови участі у конкурсі й відповідали на питання глядачів.

Ознайомитися з програмою та умовами можна на сторінці конкурсу на сайті Вінницької міської ради: https://bit.ly/3rHmWEY.

Щоб заявити про участь у конкурсі, необхідно заповнити форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfv05_vYoZjtdi_zoc2_wc5TcwmlsP8wAWqMrUnOozv-Mqdnw/viewform .

Реєстраційна форма буде доступна для заповнення до 30 квітня.

Усі етапи та новини конкурсу, а також корисна інформація і цікаві факти, пов’язані з письменником та територією конкурсу «Коцюбинський вдома», публікуються на сторінці у Фейсбуці: https://www.facebook.com/KotsiubynskyisHome.

Звернутися до організаторів за роз’ясненнями можна через електронну адресу kotsiubynskyishome@gmail.com.