Прощання з Флоріаном Юр’євим

З глибоким сумом НСАУ, Науковий центр токсикології імені академіка Л.І. Медведя, Національна спілка художників України, Спілка музикантів України повідомляють, що 11 вересня пішов з життя наш талановитий колега, видатний український художник, архітектор, майстер музичних інструментів та мистецтвознавець – Флоріан Юрʼєв.

Прощання з Флоріаном Юр’євим відбудеться

з 11 до 12 години 14 вересня

у Науковому центрі превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя за адресою: м.Київ, вул.Героїв Оборони, 6.

Флоріан Юрʼєв відомий, зокрема, як автор єдиного в світі великого ансамблю струнних інструментів для оркестру, за його проєктом збудована модерністська споруда – так звана «літаюча тарілка на Либідській» – частина будівлі Інституту науково-технічної експертизи та інформації. Автор теорії кольоропису Modus coloris, а також низки живописних, поетичних та музичних творів. Окрім цього, Юрʼєв був автором герба Києва (з 1969 до 1995 року), архітектором столичного житлового масиву на «Нивках», співавтором пам’ятника репресованим художникам на території Академії образотворчого мистецтва і архітектури та наземного павільйону станції метро «Хрещатик».