Резюме Генеральної Асамблеї МСА (EGA) 16-17 травня 2022

Минулого тижня успішно відбулася позачергова Генеральна Асамблея МСА (EGA). Близько 250 делегатів, які представляли 73 секції-члени, брали участь особисто або онлайн в дебатах, що відбулися 16 та 17 травня в Мадриді (Іспанія).
Згідно з графіком, наданим до заходу, перший день був присвячений звітам про діяльність Бюро, комісій та робочих програм. Презентації та звіти доступні на сайті МСА .
Другий день розпочався з презентації нашого Генерального секретаря щодо Пропонованих змін до Статуту та Положення . Після обговорення Асамблея проголосувала та затвердила всі запропоновані поправки.
Робоча група з проекту реструктуризації управління МСА представила свій проміжний звіт та результати опитування секцій-членів МСА та інших зацікавлених сторін. Після обговорень Асамблея погодилася з необхідністю організації регіональних онлайн-зустрічей для більш глибокого обговорення. Членам секцій також було запропоновано подати свої коментарі в письмовій формі. Нові пропозиції будуть представлені Генеральній Асамблеї в липні 2023 року в Копенгагені, Данія.
2024 Міжнародний форум МСА
У другій половині дня Єгипет і Малайзія представили свої заявки на проведення Форуму 2024 року. Асамблея проголосувала за обрання міста Куала-Лумпур (Малайзія) для проведення третього Міжнародного форуму МСА. МСА вітає Малайзійський інститут архітекторів (PAM), який організує цю подію в середині листопада 2024 року на тему РІЗНОМАНІТНІСТЬ : Гуманність і стале зростання.
Пропозиції членських секцій
ЄГА обговорювала пропозиції, представлені секціями-членами. Результати такі:
Подання 1 Швейцарської секції : схвалено
Подання 2 Північної, Балтійської, Польської, Німецької, Канадської та Американської секцій : не схвалено
Подання 3 Ліванської секції : схвалено
Після втручання Туніської секції, EGA погодилася створити комітет з етики, який розробить керівні принципи та рекомендації щодо передового досвіду. EGA також погодилася надіслати офіційний лист уряду Туреччини проти 18-річного ув’язнення архітекторам Мючеллі Япіджі, Джану Аталаю та Тайфуну Кахраману за участь у протесті проти знищення парку Гезі.
Незабаром резолюції EGA будуть надіслані членським секціям.
Що далі ?
Ми дякуємо вам за активну участь і отримані численні коментарі, які допоможуть нам покращити організацію наших майбутніх Асамблей. Ми також з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами на наступному Конгресі та Генеральній асамблеї МАУ в Копенгагені (Данія) 2-10 липня 20 липня.
25 травня 2022 року