Делегація НСАУ відвідала Литву

9-11 вересня на запрошення Асоціації будівельників Литви делегація НСАУ побувала в цій країні. В складі делегації: Олександр Чижевський – Президент НСАУ, Олександр Микуляк – голова Івано-Франківського регіонального осередку Палати Архітекторів НСАУ, Олександр Хлюпін – член правління Київської міської організації НСАУ. Відбулись виступи та зустрічі з колегами в рамках зібрання Асоціації будівельників в місті Паланза.

Члени делегації відвідали місто Клайпеду, зустрілись з керівниками місцевого відділення Литовської спілки архітекторів та Палати архітекторів, побували в їх офісі і ознайомились з експонованою там виставкою.

Останнім пунктом перебування в Литві став Вільнюс. Зустрілись з місцевими архітекторами, ознайомились з об’єктами нової архітектури, з реставрованими та реконструйованими будівлями міста. Було підготовлено, обговорено та підписано меморандум про співпрацю з Палатою Архітекторів Литви, громадськими ініціативами «SOS Ukraine» та «Rebuild beautiful Ukraine». На черзі – договір про співпрацю з Литовською спілкою архітекторів.