Стартовий онлайн-брифінг ініціативи «EE-JUMP» – енергоефективність для освітян, журналістів, муніципалітетів від професіоналів

Нова реальність принесла нам багато перешкод та складнощів, але ми продовжуємо рухатись вперед.  Сподіваємось що ви у безпеці та запрошуємо  долучитися до нашого проєкту «EE-JUMP».

Ми віримо, що незабаром війна скінчиться і перед нами постане питання відбудови країни. Наразі наша мета створити передумови для післявоєнної відбудови. Завдяки принципам енергоефективності, суспільній комунікації й активній співпраці держави, місцевої влади, архітектурного середовища, будівельного бізнесу та представників засобів масової інформації  ми хочемо зробити внесок та об’єднати наші зусилля для відновлення України.

Німецька урядова компанія GIZ та громадська Спілка «Бізнес за «Партнерство» запрошують взяти участь в онлайн-брифінгу в рамках проєкту «EE-JUMP — енергоефективність для освітян, журналістів, муніципалітетів від професіоналів».

Мета заходу: презентувати проєкт «EE-JUMP — енергоефективність для освітян, журналістів, муніципалітетів від професіоналів», познайомити експертів та учасників проєкту для подальшої співпраці, поділитися думками щодо реалізації проєкту.

Коли:                        10 жовтня 2022 року о 15:00 годині.

Формат:                     Онлайн, Microsoft Teams

Посилання на реєстрацію:      https://www.bfp.org.ua/registration                               

Запрошені спікери:  Іма Хренова-Шимкіна, директорка проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», Сергій Нагорняк, Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, Ганна Бондар, голова підкомітету з питань містобудування, благоустрою та земельних відносин у межах територій забудови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування (уточнюється), Василь Лозинський, Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України, Наталія Козловська, заступниця Міністра розвитку громад та територій України (уточнюється), Валерій Безус, голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (уточнюється), Жанна Пацьора,  президент Громадської спілки «Бізнес за партнерство», Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст Україн, Лев Парцхаладзе, Президент Конфедерації будівельників України, Олександр Чижевський, Президент Національної Спілки архітекторів України, Сергій Томіленко, Голова Національної Спілки журналістів України, Вікторія Школьна, Лідер компоненту «Національні реформи» проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», Ірина Юр’єва, Лідер компоненту «Професійні кваліфікації» проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні».

Організатор заходу: Громадська спілка «Бізнес за партнерство» в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією GIZ за дорученням Уряду Німеччини.

За підтримки:  Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства

освіти і науки України, Міністерства енергетики України,  Держенергоефективності.

При партнерстві: Національної спілки архітекторів України, Національної спілки журналістів України, Асоціації міст України, Конфедерації будівельників України.

Аудиторія: журналісти, архітектори, представники громад, представники будівельного бізнесу.

В разі виникнення запитань, звертайтесь за номером телефона або електронною адресою, вказаним в контактах.

Контакти:  Олександра Савельєва, комунікаційний менеджер, +380 98 366 23 47

oleksandra.savelieva@bfp.org.ua

Довідка:

Проєкт «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» впроваджується в Україні німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії. Метою Проєкту є поліпшення рамкових умов з підтримки енергоефективності в Україні, а саме імплементація Директиви 2012/27/ЄС про енергетичну ефективність в українське законодавство, що включає політичні та експертні консультації стосовно реформи енергоефективності, підтримку розроблення законодавства, налагодження діалогу. Проєкт забезпечує надання експертно-консультаційну підтримку Мінрегіону, Міненерго, Держенергоефективності за напрямками підготовки законів та нормативно-правових актів, спрямованих на імплементацію Директив 2012/27/ЄС «Про енергетичну ефективність» та 2010/31/ЄС «Про енергетичну ефективність будівель».

Метою Ініціативи «EE-JUMP» є створення передумов для майбутнього впровадження заходів з енергоефективності та «зеленого» відновлення  в Україні,  налагодження співпраці між державними установами, місцевою владою, громадськими організаціями, експертним середовищем та представниками бізнесу, які сприятимуть розробці енергоефективної політики, підходів та заходів в Україні, зокрема, через просування успішних енергоефективних проєктів та освітніх програм.

Громадська спілка «Бізнес за партнерство» спеціалізується на створенні та проведенні різноформатних проєктів, самостійно та в колаборації з провідними галузевими експертами, установами, міжнародними організаціями, громадськими організаціями по всій Україні. Метою створення та діяльності Спілки є сприяння розвитку малого, середнього і великого бізнесу в Україні, створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні, зростанню благополуччя і рівня життя всіх категорій громадян, представництво і захист економічних, соціальних, культурних, освітніх та інших інтересів членів Спілки. Основні напрямки діяльності Громадської спілки є сфера енергоефективності, клімату, соціальні ініціативи та розбудова України у новій архітектурній парадигмі. Громадська спілка «Бізнес за партнерство» прагне допомогти залучити усі можливі зовнішні та внутрішні  ресурси та можливості, які дозволять окремим територіальним громадам й суспільству в цілому вдосконалюватися та отримувати поштовх до подальших дій. Ми вважаємо, що головним компонентом успіху у будь-якій справі є правильно побудована, стратегічна комунікація.