НСАУ на Budma та Windoor-tech 2023

Понад 600 компаній із 26 країн світу, участь підприємців та інвесторів із чотирьох континентів, майже 30 конференцій, шоу та майстер-класів – так стисло можна представити цьогорічне видання промислових виставок Budma та Windoor-tech. Найважливіша подія будівельної галузі Польщі проходить з 31 січня до 3 лютого в Познані.
Національна спілка архітекторів України спільно з Палатою Архітекторів Польщі представляє на Budma 2023 виставку “Мир та війна”, що представляє архітектуру України в нелегкі часи воєнного лихоліття.
Спільноту архітекторів України в Познані представляють Голова Львівської організації НСАУ Микола Шеремета та координатор проектів НСАУ Олександр Барановський.
31 січня вони взяли участь в роботі Міжнародної будівельної конвенції Польща-Україна, що проводиться в рамках Економічного форуму будівництва майбутнього Build 4 Future і присвячена виключно питанням будівництва в плані відбудови України.
Це була перша з початку війни зустріч представників будівельної галузі Західної Європи та Скандинавії, присвячена потенційній співпраці у відбудові України. Гості обговорили загрози конфлікту, який триває в Україні найближчим часом, а також шанси польських підрядників після його завершення. Обговорювалося, які дії має вжити держава, щоб сприяти створенню реальних і сприятливих умов для участі польських будівельних компаній та потенційних інвесторів у цій сфері під час відбудови України, а які дії повинна розпочати й послідовно продовжувати сама будівельна галузь.
Під час польсько-української конвенції організатори – Grupa MTP та Польська асоціація роботодавців будівництва разом з лідерами ринку, представниками державних структур та інвесторами проаналізували зони найбільшого ризику, розглянули можливі рішення, обмінялися досвідом та сформулювали напрямки, які можуть сприяти мінімізації втрат і переходу до фази подальшого розвитку країни, а також до фази активної участі у відбудові України. Основними партнерами польсько-української конвенції є: Польське агентство інвестицій і торгівлі — PAIH, BGK, KUKE та Łukasiewicz Research Network.