Офіційна заява президента НСАУ О. Чижевського щодо безпідставного його звинувачення Службою безпеки України в корупції в сфері професійної атестації архітекторів

Служба безпеки України, при підтримці прокуратури та використовуючи Національну поліцію, протиправно позбавила Національну спілку архітекторів України можливості здійснювати її законну діяльність щодо професійної атестації архітекторів.
Проти НСАУ та особисто мене, президента НСАУ Олександра Павловича Чижевського, відбувається сфабриковане і замовне кримінальне переслідування. Вочевидь це є помстою за активну позицію професійної архітекторської спільноти щодо скандального корупційного ЗП № 5655, який лобіюється на користь забудовного бізнесу керівництвом профільного комітету Верховної Ради та Мінрегіону.
При цьому я офіційно заявляю, що Національну спілку архітекторів України ніхто у законний спосіб не позбавляв делегованих повноважень щодо професійної атестації архітекторів, що підтверджується інформацією, яка міститься у Єдиній державній системі в сфері будівництва.
Цей факт обов’язково буде доведений нами у відповідних судах, але мине час, протягом якого велика кількість архітекторів не зможе належним чином здійснювати свою професійну діяльність, що вже відбувається з липня минулого року і до цього часу.
Протиправні дії СБУ, прокуратури та Нацполіції я та вся архітектурна спільнота розцінюємо як тиск, свідоме знищення професії архітектора, що є за межею моралі та здорового глузду в Європейській країні під час війни.
________________________________
Офіційно запрошую зацікавлених журналістів на відеоконференцію в понеділок, 13 лютого на 15:00 в INTERFAX. Буду готовий відповісти на всі запитання.
Олександр Чижевський, президент НСАУ