НСАУ на Польсько-українській будівельній конвенції про майбутнє відбудови України

Міжнародний будівельно-архітектурний ярмарок BUDMA супроводжувався низкою змістовних зустрічей з представниками будівельної та архітектурної індустрії, а також конференціями щодо сучасних тенденцій та викликів, що постають перед цими галузями. Однією з найважливіших подій стала дводенна (30-31 січня 2023 р.) будівельна конференція – першого дня присвячена польській проблематиці (BUILD4FUTURE Forum), а другого – перспективам повоєнної відбудови України (Польсько-українська будівельна конвенція).
У вівторок, 31 січня, у Конгрес-центрі Познані розпочався другий день фестивалю будівництва, тобто Міжнародної польсько-української будівельної конвенції. Це перша подібна зустріч представників будівельної індустрії Західної Європи, Скандинавії, України та Польщі, присвячена виключно питанням будівництва в генеральному плані відновлення інфраструктури України після війни, що триває.
Конвенцію відкрили Пьотр Усцінський, Державний секретар Міністерства розвитку та технологій, Бартош Ціхоцкі – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні, Павел Курташ – Президент Польського агентства інвестицій і торгівлі, Пьотр Дардзінскі – Президент Дослідницької мережі Łukasiewicz Research Network та як господарі заходу — Ян Стилінський, президент PZPB та Філіп Біттнер з Правління Grupa MTP.
Як і за що відбудовувати Україну?
Концепції відбудови України та участь польського будівельного сектору, тобто форум практичного досвіду функціонування будівельної індустрії та польських компаній цього сектору в Україні – ось теми експертної дискусії, в якій взяли участь серед інших Шимон Ващин з Bolix Ukraine, Ярослав Романчук з Юридичної групи EUCON та Асоціації українського бізнесу в Польщі, Кароль Кубіца з Офісу зовнішньої торгівлі PAIH у Києві, Роман Бабак з TB Group та Польсько-української будівельної конвенції, Лешек Голамбецький — президент Унібеп, проф. Геннадій Фаренюк з Державного НДІ будівельних конструкцій України та Олександр Барановський з Національної спілки архітекторів України.