НСАУ — партнер конкурсу на житловий квартал та собор в м. Рівне

✅ Мета проведення відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу – створення унікального комплексу, де гармонійно поєднуються величний Собор та вишуканий житловий квартал, які матимуть спільний архітектурно-ландшафтний простір. Зважаючи на всі особливості даного проекту важливо залучити якомога більше креативних та професійних архітекторів.

✅ Будівництво Собору святого великомученика Георгія Переможця ми присвячуємо, як подяку Господу за допомогу Україні у багатовіковій війні за волю та незалежність від російської навали, а також з непохитною вірою в нашій Перемозі у війні, яка відбувається зараз на нашій землі. В Соборі цьому ми закарбуємо навіки імена тих, хто життя своє поклав задля щасливого майбутнього всіх наступних поколінь українських.

✅ Житлові будинки кварталу, що проектується, мають утворювати спільний архітектурний простір із Собором і поєднання це має бути оригінальним, можливо навіть сміливим.

✅ Основне завдання для проектування житлового кварталу – це створити зручне та затишне житло з необхідною інфраструктурою, вигідно використовуючи його місце розташування, наявність на території кварталу Собору та спільного ландшафтного простору, рельєф ділянки, можливі краєвиди та архітектурну привабливість будівель нового кварталу, а досвідчене журі конкурсу обере найкращі рішення серед запропонованих.

Більше інформації.