Запрошення до beta-тестування Kharkiv Architecture Manual

Громадська організація Urban Forms Center запустила цифровий проєкт «Посібник з архітектури Харкова» у тестовому режимі. Двомовний (UA/EN) проєкт складається зі застосунку Kharkiv Architecture Manual для Android та iOS та однойменного сайту.

Це цифровий путівник містом, що славиться своєю архітектурою модернізму. Застосунок має зручну мапу, на якій вказані об’єкти з текстовими описами і детальною інформацією, що складаються у маршрути. Роздивляючись архітектуру будівель, ви також знайдете рідкісні архівні фотографії, професійну сучасну зйомку та 3D-моделі, що демонструють, якими ці об’єкти були упродовж XX століття і їхній теперішній стан під час війни.

Робота над Kharkiv Architecture Manual була розпочата ще до початку повномасштабного російського вторгнення в Україну. Але харківська команда дослідників вирішила не зупиняти розробку застосунку, не дивлячись на війну. Буду рада вашому зворотному зв’язку!

Цифровий проєкт “Посібник з архітектури Харкова” реалізує громадська організація Urban Forms Center у партнерстві з Будинком Мистецтв міста Брно та Brno Architecture Manual за фінансової підтримки програми House of Europe.

З повагою,
Євгенія Губкіна,
https://kharkiv.archmanual.app/
https://www.facebook.com/urbanformscenter/
https://www.instagram.com/urbanformscenter/